Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

İnsan Vücudundaki İlginç Bilgiler

İnsan Vücudundaki İlginç Bilgiler
25 Ağustos 2017 tarihinde eklendi,

İnsan Vücudundaki İlginç Bilgiler

 

 

insan-vucudundaki-ilginc-bilgilerden

Sizlerde insan vücudundaki ilginç bilgiler hakkında merak ettiklerinizi öğrenmek istedikleriniz varsa bu siteyi okumanızı tavsiye ediyorum. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Her insanın parmak izi vardır. Bunu biliyoruz. Fakat her insanın bir de dil izi olduğunu da biliyor muydunuz. Çok şaşırtıcı olan bu bilgi doğrudur. İnsanın kalbi vücudundan ayrılsa da yine her zaman ki gibi atmaya devam edecektir. Bunun nedeni de kalpten elektriksel bir türlü olduğu için kalp her daim atar. İnsanların kalbi her gün otuz beş kilometre kadar enerjisi vardır. Müzik dilemeyi her insan çok sever ve değişik tarzda müzik dinler. Bazen duygusal ve bazen de hareketli müzikler dinleriz. Dinlediğiniz müzikler ne tarzda ise kalp hızı da değişmektedir.

insan-vucudundaki-ilginc-bilgi

Her insanın vücudunda kaslar var ve bu kasların en güçlüsü çenede bulunur. Mavi gözlü olan insanlar alkol ile daha çabuk sarhoş olup kendilerini kaybederler. Kulakların ve burnun her zaman büyümeye devam etmektedir. Yetişkin insanların vücudunda yüz elli bir mil kadar kan damarları vardır. Yattığınız yatağın altında ölü derinizin olduğunu biliyor muydunuz. Evet bu bir gerçektir. İnsanlar beyinlerini vücutlarında bulunan kanı ve oksijenin sadece yüzde yirmisini alır. Kanser hastalığının yüzden fazla tipi bulunur. Yedi saatten daha az uyumayın. Aksi takdirde yaşama sürenizde azalma başlar. Gözlerimiz on milyon kadar rengi ayırt edebilmektedir.

insan-vucudundaki-ilginc-bilgiler-neler

İnsanlar kırk yaşına kadar beyinleri gelişmektedir. Derimiz saatler geçtikçe altı yüz bin parça deri dökmektedir. Vücudunda çok kıl olan insanlar aslında büyük bir zekaya sahip olan insanlar olmaktadır. Ağzımızda çok fazla bakteri vardır. Bu bakterilerin sayısı ise insan sayısından da çok fazladır. Ter kokmaz. Kokan cildinizde bulunan bakterilerin kokusudur. Yürürken iki yüz kasımız çalışmaktadır. İnsan vücudu o kadar tükürük salgılar ki yüzme havuzu kadardır. İnsan burnundan aldığı kokuları asla unutmaz hep hatırlar. İnsanlar vücudunda bulunan kemiklerin yüzde otuz beşi sudan meydana gelmektedir.

insan-vucudundaki-ilginc-bilgiler

İnsan vücudundaki ilginç bilgiler için bu sitedeki yazıyı okuyun ve bilmedikleriniz varsa öğrenmiş olacaksınız. Hem de bu bilgiler arasında çok şaşıracağınız bilgiler bile içermektedir. Şimdiye kadar duyamadığınız ilginç bilgileri bu yazımızda bulunur. Ayrıca insanların beyni geceleri daha aktiftir. Olur olmayacak her şey akla gelir. Yani insanın beyni geceleri daha mantıklı düşünür. İnsanların beyni zekalarında yükselme başlayınca çok rüya görürler. Uyandığınız zaman bazı rüyaları hatırlıyor olabiliriz. Bunun nedeni de rüyalar iki saniye sürdüğü içindir. İnsanların en çabuk uzayan tırnağı orta parmağında bulunan tırnaktır.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git