Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

İpek Eşarp Modelleri

İpek Eşarp Modelleri
30 Aralık 2013 tarihinde eklendi,

2014 sezonunun açılmasından bu yana kendinden en çok söz ettiren tesettür giyim modellerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Birbirinden farklı kıyafet modellerinden abiye modellerine varıncaya kadar bütün giysilerde yapılan değişimler, ipek eşarp modellerinde de kendini göstermeye başladı. 

armine eşarp modelleri

armine eşarp modelleri

Yeni sezonda İpek Eşarp Şıklığı

Öncü tesettür markalarından Lamra giyim, eşarp modellerinde bu sene yine farklı değişiklikler yaparak kendinden söz ettirecek eşarp modellerine ev sahipliği yapıyor. Bununla birlikte kapalı giyim dünyasının bilindik isimlerinden Setrms ve Armine giyim gibi markaların da farklı çalışmalarına göz attığımızda en net şekilde yapılan değişiklikleri görmek mümkün olabiliyor. Sezonun en yeni eşarp ve şal modellerini sizin için inceleyerek sitemize ekledik.

lamra eşarp modelleri hardal

lamra eşarp modelleri hardal

Yeni sezon şıklığını bizimle yaşayın

Birbirinden farklı eşarp ve şal modellerini değişik markaların çalışmalarından sitemizde bulabilirsiniz. Yeni desen ve yeni sezon değişikliklerini yakından takip etmek ve online bayan giyim satış sitelerinden daha kolay alışveriş yapmak için sitemizi ziyaret etmeye devam edin. En yeni desenler ve farklı kumaş özellikleriyle sizlere sunduğumuz eşarp modellerini incelemeden alışveriş yapmaya karar vermeyin.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git