Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

İpekdal 2014 İlkabahar Yaz Modelleri

İpekdal 2014 İlkabahar Yaz Modelleri
11 Mayıs 2014 tarihinde eklendi,

İpekdal İlkbahar Modelleri

İpekdal,1998 yılında triko ve tekstil markası olarak kurulmuş, 2006 yılında bayan giyimine de el atan firma, ürün gamını genişletmiştir. Adından çokça söz edilmesi gereken bir firma olduğunu düşündüğüm İpekdal, geleneksel değerlere sahip çıkan, koleksiyonlarında bunu vurgulayan ve modern yapılarla birleştirdiği ürünlerini siz değerli kullanıcıları ile her sezon olduğu gibi buluşturuyor. Ben açıkçası kullandığı elegan formları çok beğeniyorum ve size bu markanın çizgisi hakkında vereceğim bilgiler doğrultusunda tesettür modasında öne çıkan markalardan olmasını diliyorum..

Mavi İpekdal Ceket Görünümlü Elbise

Yüksek kalitede bayan giyimi üretimi yapan, nadide markalarımızdan olan İpekdal aynı zamanda iç ve dış imkânlarını geleceğe yönelik hizmet anlayışını yenileyerek daha çok kitleye ulaşmayı hedefliyor.

İpekdal 2014 Tunik Modelleri

İpekdal 2014 Koleksiyonunda;

Geçmişten günümüze modernleşerek gelen bir zerafette farklı kalıplara sahip tunikler, elbiseler ve feraceler üreten, renkleri kendi yorumu ile trend tonlarla buluşturan ipek gibi bir yaz koleksiyonu sizi bekliyor

Şatafattan, incik boncuktan uzak “sade” dediğimiz kıyafetler mi arıyorsunuz? İşte o zaman doğru yerde olduğunuzu söyleyebilirim. Triko hayranlarının aslında en çok bildiği ürünlerin yaratıcısı olan İpekdal, tesettür modellerinde itinalı yalın tasarımlar ile bu sezonda bizi çok doyuracak kreayonlardan birine sahiptir. Büyük beden hanımlarına da yer verdiklerini, beğeneceğiniz kıyafetlerde beden aralıklarında tereddüt etmeden alabileceğinizi hatırlatmak isterim. Kapalı giyime farklı ışıklardan birini tutacağımız İpekdal İlkbahar Koleksiyonu 2014’te konuşulacak modellere sahip, gelin birlikte göz atalım.

2014 İpekdal Kreasyonundan Modeller

 

loading...
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git