Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Jaade 2013 Yazlık Koleksiyonu

Jaade 2013 Yazlık Koleksiyonu
23 Haziran 2013 tarihinde eklendi,

Tesettür giyim üzerine çalışan ve tesettürlü bayanların her türlü giyimini karşılayan Jaade 2013 yazlık koleksiyonunda yine kapalı bayanları yakından ilgilendiren modeller bulunuyor. Birbirinden farklı giyim modelleriyle 2013 yaz sezonunda muhafazakar bayanlar için koleksiyonunu sergileyen jaade giyim de bu sene sizin de çok seveceğiniz modeller yer alıyor. Tesettür dünyasında olup bitenleri yakından takip ederek ziyaretçilerine ulaştıran sitemizde yine çok beğeneceğiniz Jaade 2013 Yazlık Koleksiyonu ile karşınızdayız.

Jaade 2013 yaz koleksiyonunda tunikli pantolon modellerinin en fazla tercih edilen modellerinin arasında yer alması, tesettür dünyasının tunik modellerine olan rağbetini de ortaya çıkartıyor. Yine pardesü modelleriyle de ön planda duran ve moda dünyasının nabzını yoklayan jaade giyim de birbirinden farklı modeller yer alıyor.

Jaade giyim 2013 yazlık koleksiyonunda ilgi çeken modellerden biri de yazlık beyaz tunik modeli. Modern tesettürlü bayanların yaz aylarında en çok tercih ettikleri dış giyim kıyafetlerinden olan tunik modellerini Jaade giyim farkıyla dilediğiniz zaman giyebilirsiniz.

Tesettüre dair sitemizde, muhafazakar bayanlar için çok sayıda giyim modelleri bulunuyor. Her sene değişen giyim modasını takip ederek tesettürlü bayanların beğenisine sunan sitemizi her gün ziyaret ederek yeni giyim modellerini kolaylıkla bulabilirsiniz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git