Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Jaade 2014 İlkbahar Koleksiyonu Kombinleri

Jaade 2014 İlkbahar Koleksiyonu Kombinleri
5 Nisan 2014 tarihinde eklendi,

Jaade

2004 yılında Saadet Berrin Üstüner’in kurduğu atölye ile temellerini sektöre atan firma, kişiye özgü hazırladığı “Haute Couture” tasarımları ile çoğalan müşteri taleplerini çok yukarılara taşımayı başarmış. İlk günkü heyecan ve arzusunu korumayı başaran marka bugün 7 şubesi ile yoluna devam ediyor. Tuğçe Kazaz gibi ünlü isimlere defilelerinde yer veren, diğer markalardan yalın ve modern farklı çizgisi ile tesettür modasına soluk getirdiğini düşünüyorum.

İlkbahar Yaz Modelleri

Kentli, çağdaş aynı zamanda muhafazakâr metropolitan çalışan kadına özenli hazırladığı kreasyonların da kullandığı renk kombinleri ile model kombinleri şıklık ötesinde görünüyor. Kalite ve estetik ruhu birleştiren marka, tunik, kap, hırka, etek, pantolon, elbise gibi her ürünü intizam ve titizlik ile oluşturuyor. Göz kamaştıran detaylı yeni sezon koleksiyonunda ilkbaharın tüm trend renklerini modellerine taşımış, kobinlemede ki detaylar albeniyi yüksek tutmayı başarmıştır. İddialı maviler, beyazlar, uçuk sarılar, lila ve pembeler, bejler, kırmızılar vazgeçilmeyen siyahlar hatta yeşiller gibi hemen hemen her rengi bu koleksiyonda görebiliriz.

Jaade Yeni Sezon Koleksiyonu

Renk bloklar bluzlarda ceketler de karşımıza çıkmaya devam ederken, minimalist formlar ana parçaları oluşturmaktadır. Kombinleme önerilerine göz atabilir sizler de gardrobunuz da kıyafetleri bu şekilde değerlendirebilirsiniz. İlkbahar trendlerini üzerlerinde taşımak isteyecek hanımlara, Jaade sizi memnun edecek bir koleksiyon ile karşınız da olacağa benziyor. Giyiminde farklılık ve iddialı modeller arayanlara özel seçenekler sunuyor.

2014 Jaade Yeni Sezon Modelleri İle Kombinler

 

loading...
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git