Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Kapalı Abiyeler

Kapalı Abiyeler
24 Temmuz 2013 tarihinde eklendi,

Abiye modellerinde her sene görülen değişiklik, kapalı bayanların dikkatini üzerine çekmeye yetiyor. Tasarım ve çizim bakımından oldukça şık olan ve tesettür çizgisine oldukça uyumlu olan abiye modelleri bu sezon da yine dikkatinizi çekecek özelliklere sahiplik ediyor. Moda tasarımcılarının üzerinde ciddiyetle durduğu tesettürlü abiye modelleri, yaz aylarında davet edildiğiniz gecelerde, bayramın yaklaşmasıyla bayramlık olarak kullanabileceğiniz özelliklerle sizlere sunuluyor.

Çeşitli markaların ve tasarımcıların abiye modellerinde yaptıkları değişikliklerden en çok göze çarpan modelleri örtülüyüm.com farkıyla sizlere sunarken, tesettür alışverişinizin daha renkli hale gelmesi adına elimizden geleni yapıyoruz. Dilediğiniz zaman sitemize girerek abiye modellerindeki şıklığı ve zarafeti görebilirsiniz.

Kapalı abiye modelleri 2013 yılında en güzel desen ve tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekerken, alışverişin daha kolay ve renkli olması adına da gereken hassasiyeti sizlere sunuyoruz. Özel dikim kapalı abiye modellerinde aradığınız tüm özellikleri bulabileceğiniz abiye modellerini, muhafazakar bayanların da beğeneceği şekilde hazırlayan tasarımcıların çalışmalarını daha yakından takip etmek için sitemizi her gün ziyaret edebilirsiniz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git