Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Kayra 2014 Gömlek Ve Bluz Modelleri

Kayra 2014 Gömlek Ve Bluz Modelleri
13 Mart 2014 tarihinde eklendi,

Kayra Giyim

Kayra 1992 yılında başladığı manto, kaban ve pardesü üretiminin ardından, konfeksiyon sahasında çalışmaya başlayarak kısa zamanda sektöründeki önemli firmalar arasında yerini almıştır. 98 de kazandığı hızlı ivme ile Sarak Konfeksiyonu kuran firma, bayan takım, etek, pantolon, ceket, manto, kaban ve pardesü üretimi ile çıtasını daha da yükseltmiştir.

Kayra Mor Bluzlar

KAYRA, yıllık 500000 üretim kapasitesi ile yurt içi ve yurt dışı 300 ayrı noktadaki seçkin mağazalarda müşterileri ile buluşmaktadır.

Kayra’nın hazırlamış olduğu yüksek işçilik kalitesi dünya standartların da tasarlamış olduğu ürünler ile klasik, modern ve spor çizgisini koleksiyonlarına da yansımaktadır. Aradığınız her ürün grubunu bulabileceğiniz Kayra’nın yeni sezon tanıtımına az kaldığı şu günlerde son sezonun gömlek ve bluz modelleri de hala raflarda ki yerlerini koruyor. Biliyoruz ki zamana ve mekâna göre giyinmeyi bilen bayanlar için gardropların da en acil bulunması gereken giysilerden biri de gömlekler ve bluzlardır. Bir etek veya pantolon ile rahatlıkla kombinlemenizi sağlayacak modeller üretmiş olan Kayra’nın son moda bluzlarının sizin için biçilmiş olduğunu göreceksiniz. Bu nedenle tesettürlü hanımların ev mahallinde en çok giyinmeyi tercih edeceklerini düşündüğümüz gömlek ve bluz modelleri, düz renkler de ağırlıklı olmak ile birlikte desenli seçenekleri de mevcuttur. Sezonun trendi bordo, hanımları şık gösterecek aynı zamanda açık renklerin de yeni mevsimin habercisi olduğunu bildirmemiz de fayda görüyoruz.

Mor Bluz

 

Kayra’nın Son Bluz Ve Gömlek Modelleri 

 

Daha önce Kayra’nın Selam Koleksiyonundan sizlere bahsetmiştik, hatırlayabilmemiz açısından tekrar göz atmaya ne dersiniz? Beğeneceğinizi düşündüğümüz başka Kayra modellerini karşınıza getiriyoruz.http://www.ortuluyum.com/kayra-selam-koleksiyonu-2013-2014/

 

loading...
Kayra 2014 Gömlek Ve Bluz Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git