Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Kayra Bayram Özel Koleksiyonu 2014

Kayra Bayram Özel Koleksiyonu 2014
23 Temmuz 2014 tarihinde eklendi,

2014 Kayra Bayram Özel Modelleri

Bayram Geliyor..

Siz hala cicilerinizi hazırlamadınız mı? Kayra, tutkunlarını kırmadı, bu yıl ki ramazan bayramına özel, çekimlerini Tacettin Dergâhı civarı, Hamamönü ve Hacı Bayram tarihi kokulu mekânlarında çekimlerini tamamladığı bir koleksiyon hazırladı. Hoş karelere tanıklık edeceğiniz bir parfümcüden, bir kitapçıya veyahut ahşap evlerin yer aldığı dar sokakların alabildiğine renkli görüntülerinden derlenen yepyeni model skalası ile karşı karşıya olduğunuzu belirtmeliyim. Sınırlarını bilen ve ölçülü giyinmeyi yaşam biçimi olarak benimsemiş bayanlara bayram sevincini aratmayacak, “ne giysem”diye düşünmeden seçebileceğiniz ürünleri çoktan gözler önüne serdi.

Malum yaz mevsimi tüm sıcaklığı ile neşeli bir şekilde devam ediyor, tatil havasında geçecek olan bayram da hem spor hem şık hem de Kayra’nın o kendisine has dokusunu hissedeceğiniz şık kombinleri ile bayram sevincini yaşamanız mümkün görünüyor. Bayram telaşesi gelmeden ince ve terletmeyen kumaşların zarif detaylarla buluşup pratik ve rahatlığın emsali şıklıkla bütünleşmesinden oluşan kreasyon ile Kayra sizi kuşatacak gibi görünüyor.

Kayra Bayram Özel 2014

Bayrama Özel Kayra Modelleri

İmkânlarınız ölçüsünde doyasıya alışveriş etmenize müsaade eden Kayra, bayramda göze çarpan tunik, etek ve davet kombinleri ile birlikte düşünebileceğiniz pardesü modellerinde ustalığını konuşturmuş görünüyor. Sınırsız alternatifleri ile sizi şaşırtacak derece çok modele sahip olan Kayra naturel ve pastel tonları ön planda tuttuğu ürünlerinin verdiği enerjiyi yaşamanızı tavsiye ediyoruz. Her ruh haline uygun hazırlanmış formlar manevi açıdan bizler için önemli olan ramazan bayramında özenli görünmek isteyen siz değerli kullanıcılarını memnun edecek şekilde tasarlamış. Düğmeler fiyonklar, kat kat görünümlü şifon kol detayları, kullanımı farklı fermuarlar ve hatta nervürler ile son derece ayrıcalıklı nüanslar yüksek bir açıklıkla karşımıza çıkıyor. Eklemek isterim ki kot modelleri arayışına belli bir doyuruculuk katmış, tüketiciyle buluşmayı bekliyor. Kalitenin her hali ve detayların üstün geldiği bir bayram kıyafet yelpazesi Kayra’nın yine ve yeniden etkileyici koleksiyonunda yerini almış, sizleri alışverişe adeta davet ediyor.

Bu bayram Kayra’yla hakikaten çok ama çok farklı olacak!..

Kayra Bayram Özel Koleksiyonu Şimdi Sizlerle;

loading...
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git