Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Kayra Elbise Modelleri 2014

Kayra Elbise Modelleri 2014
17 Eylül 2013 tarihinde eklendi,

Tesettür dünyasına yeni sezona damgasını vuran markalardan biri de yine Kayra Tesettür giyim oldu. Her sezon yaptığı modellerle kendinden çok fazla söz ettiren Kayra giyim 2014 sezonunda da yine farklı seçeneklerle elbise modellerini bayanların beğenisine sundu.

Kayra Giyim 2014 Elbise Modelleri Fuşya

Kayra Giyim 2014 Elbise Modelleri Fuşya

Kayra Elbise modelleri 2014 sezonunda kendinden en çok söz ettirecek bir elbise modelinden bahsetmek gerekirse, doğrusu Zamansız tasarımlarıyla  KAYRA 2013 Kış koleksiyonunda minimalist estetik ile bezenirken, görünümler güçlü renkler ile tamamlayan fuşya renkli elbisesi olur. Gerçekten üzerinde oldukça yoğun bir şekilde çalışılan elbise modeli, abiye modeli olarak da giyebileceğiniz ve gideceğiniz davetlerde elbisenizle geceye damgayı vuracak türden.

Kayra Giyim  Elbise Modelleri Bordo

Kayra Giyim Elbise Modelleri Bordo

Kayra tesettür giyimin hazırladığı elbise modelleri arasında elbette sadece dikkat çeken fuşya renkli elbise modeli değil. Daha birbirinden çok farklı elbise modelleriyle sezonda kendinden çok söz ettirecek elbise modelleriyle Kayra tesettür giyim, tesettür modelleriyle tesettür modası dünyasında kendinden ilgiyle bahsettirecek modellere sahiplik yapıyor.

Kayra Giyim  Elbise Modelleri Petrol

Kayra Giyim Elbise Modelleri Petrol

Günlük güncellenen sitemizi ziyaret ederek birbirinden farklı giyim modellerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Alışverişinizi renklendiren sitemizi ziyaret ederek kolay alışverişi elde etmekle birlikte, ucuz tesettür giyim konusunda da takip ettiğimiz online bayan giyim alışveriş sitelerini de kolaylıkla bulabilirsiniz.

Kayra Elbise Modelleri Yeni Sezon

Kayra Elbise Modelleri Yeni Sezon

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git