Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Kayra İlkbahar Yaz 2014 Koleksiyonu

Kayra İlkbahar Yaz 2014 Koleksiyonu
22 Mart 2014 tarihinde eklendi,

2014 İlkbahar Yaz Kayra Kıyafetleri

Kayra ile güney Afrika Sokaklarını gezmeye ne dersiniz?

Havaların ısınması ile markalar yeni sezon ürünlerini muhteşem sunumlarını yaparak çarpıcı koleksiyonlarını ortalığa çıkarmaya başladılar. Sezon trend renklerini Afrika’nın Cape Town kalabalık sokaklarında hazırlayan markanın, birbirinden eşsiz yeni kreasyonu bizden alkışları topladı.

Kayra İlkbahar Yaz

Moda fotoğrafçısı Cihan Alpgiray’ın objektifinden görüntülenen sezon çekimlerinde “Kayra kadını bundan daha zarif olamazdı” dedirtecek sahnelere konu alan kareler yakalamayı başarmış. Dünyaya açılan bir pencereden bakıyormuşçasına sergilenen koleksiyonda Kayra’nın güçlü imajını, sosyal şehirli kadını ya da duygu dolu zarif hanımefendi olarak kadrajına yansıtmış. Renklerin sıra dışı büyüsü, modellerin modern çizgisi Kayra’yı çok yukarılara taşımış gibi görünüyor.

Merakla beklediğimiz Kayra İlkbahar Yaz Koleksiyonunun yaratıcısı başarılı tasarımcı Tuğba Göktaş Kavici, yeni mevsimde farklı olmanın sırlarını açıkladı:

Geçtiğimiz senelerde görmeye çok alışık olduğumuz dantellerin yeniden yükselişe geçeceğinin sinyallerini veren tasarımcı, dantelin abiyede başladığı yolculuğunun günlük kıyafetlere de geçeceğini vurguladı.

Feracelerin kullanımın artışa geçeceğini belirten tasarımcı yeni sezon de dolabınızda bolca bulunması gereken feraceleri tutmanızı öneriyor,”Türk kadını hac ve umre ziyaretlerinde tanıştığı feracenin rahatlığını keşfetti. Özellikle yaz aylarında sunduğu ferahlık ile kullanımı yaygınlaşan feraceler, detaylandırılmış kesimleri ve renk alternatifleri ile birçok farklı zevk ve stile hitap eder konuma geldi” diyor.

Kayra Mercan Rengi Abiye Modeli

Yoğun mesailer ile gayretli tanıtım çalışmalarını hazırlayan marka, görünüşe göre kullanıcılarını mevsimde memnun edeceğe benziyor. Trendlerin ağırlıklı bu sezon da tatlı pembelerin baskın olduğunu hatırlatır, sarılar, bejler, maviler, mint yeşili ve beyazlar olduğunu tekrar vurgulamak isteriz.

Kayra yeni sezon kıyafet kataloğundan derlediğimiz kıyafetler ile sizleri Afrika yolcuğuna çıkarıyoruz..

Kayra 2014 Yeni Sezon Koleksiyonu Karşınızda;

Bir önceki Kayra konumuz da sizlere yeni sezonun habersizi bluz ve gömlek modellerinden görseller sunmuştuk, bu ürünlere http://www.ortuluyum.com/kayra-2014-gomlek-ve-bluz-modelleri/  hemen ulaşabilirsiniz.

loading...
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git