Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Kayra Koleksiyonu 2013

Kayra Koleksiyonu 2013
29 Mayıs 2013 tarihinde eklendi,

Kayra giyim, tesettür dünyasının en bilindik markalarından biridir. Her sene yaptığı çalışmalarıyla tesettürlü bayanların istediklerinden fazlasını vererek her sezon için farklı modeller üreterek, tesettürlü bayanların ilgisini üstüne çekmeyi başarıyor. Farklı sloganlarla sezon açılışı yapan Kayra giyim, 2013 yılı koleksiyonunda da yine bayanlar için oldukça seçenekli giyim modelleri sunuyor.

Basic fuşya pantolon etek modelleri ile bu sene ciddi anlamdan kendinden söz ettiren ve tesettürlü bayanların oldukça sevdiği model arasına girmesi Kayra giyimin dalında ne kadar başarılı bir isim olduğunun en büyük delili oldu. Yine bunun haricinde farklı modelleriyle göze çarpan kayra giyimin çizgili bantlı etek modeli de tesettürlü bayanların en çok tercih ettikleri etek modelleri arasına girdi.

Kayra 2013 koleksiyonunda çok farklı giyim modellerini bulmak oldukça kolay. Tesettür dünyasının en bilindik isimleri arasına girmeyi başaran Kayra giyimin 2013 yılında birbirinden farklı modelleri, en çok tutulan tesettür giyim modelleri arasına girdi. Kayra Giyim 2013 koleksiyonunda yine en çok göze çarpan modellerinden biri Deri görünümlü pantolon etek oldu. Farklı stili ile tesettürlü etek modellerinde yeni bir çizgi oluşturan model, tesettürlü bayanlar tarafından oldukça fazla tercih edilen modellerden biri oldu.

Tesettür modasına dair sitemizde, aradığınız son gelişmeleri kolaylıkla bulabileceğiniz gibi, tesettür modelleri hakkındaki son gelişmeleri de kolaylıkla takip edebilirsiniz. Modanın nabzını yoklamaya devam ettiğimiz sitemizi her gün ziyaret ederek yeni giyim modellerini kolaylıkla bulabilirsiniz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git