Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Kına Gecesi Kıyafetleri 2013

Kına Gecesi Kıyafetleri 2013
30 Mayıs 2013 tarihinde eklendi,

Her bayan düğün hayali kurar mutlaka. Her şeyin çok güzel olduğu, eksik kalan bir yanının olmadığı bir düğünün hayalini kurmayan bayan yoktur herhalde. Düğünler, tanışma evresiyle başlar, kına geceleriyle devam edip nişan ve düğün diye son bulur. Ancak her bayanın hayalinde kına gecesinin yeri çok büyüktür. Evliliğin en büyük adımı diyebileceğimiz kına gecesi, bayanlar süslenerek, bayanlar arasında eğlenmek için ellerinden geleni yaparlar. Tabi ki bunun içinde kına gecesi kıyafetleri de olmazsa olmazlardandır.

Kına gecesi kıyafetleri de her sene değişen giyim modasındaki yerini aldı. Açık ya da kapalı bayanlar kına gecelerine özel kıyafetlerini seçerken senenin modasına uyumlu şekilde alışveriş yapmak isterler. Evlilik için büyük bir adım olan kına gecesinde şık görünmek bir gelin için herhalde en büyük keyiftir. Bu nedenle kına gecesi kıyafeti seçiminde titiz davranmak zorundadırlar.

Kına gecesi kıyafetleri 2013 yılında yeni yüzü ve tasarımlarıyla düğün için plan yapan bayanların zevkine birebir hitap ediyor. Geçtiğimiz senelerden farklı olarak tasarlanan kıyafetler, işlemeleri ve kumaşlarıyla göz alıyor. Kına gecesi kıyafetleri 2013‘e özel olarak konu uzmanları tarafından tasarlanarak bayanların beğenisine sunulmuş. Biz de sitemiz olarak bu sene en çok göze çarpan kına gecesi kıyafetlerinden bazılarını sitemize ekleyerek beğeninize sunuyoruz.

Tesettüre dair sitemizi her gün ziyaret ederek yeni modayı kolaylıkla takip edebilirsiniz. Kına gecenizde özelliği elde etmek istiyorsanız sitemizi ziyaret etmeden alışverişe çıkmayın.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git