Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Kısa Boylu Bayanlara Tesettür Kombinleri

Kısa Boylu Bayanlara Tesettür Kombinleri
10 Haziran 2016 tarihinde eklendi,

Kısa Boylu Bayanlara Tesettür Kombinleri

Yaradılışınız gereği boyunuzun kısa olmasını dert etmenizin bir anlamı yoktur. Bunun yerine insanların göz algısında yapacağınız birtakım çelmeler ile, daha uzun görünüyormuşçasına bir hisse kapılmasını sağlayabilirsiniz. Şimdi kısa boylu bayanlar için tesettür kombinleri örneğimizi paylaşarak, uzun boylu görünmenin püf noktalarına değineceğiz. Onlarca tesettür kombin parçasının bir arada ve birbirine uyumlu bir şekilde kullanılmasında önemli olan bazı detaylar sayesinde aynı zamanda daha uzun görüneceğinizin farkına varacaksınız. Daha önce giymeye cesaret edemediğiniz birçok tesettür giyim ürünlerini, uzun görünmek için denediğiniz de sonucun mükemmel derecede olduğunu göreceksiniz.Uzun elbiseler ile kısa boyunuzu gizleyinKısa boylu olduğunuz için giymeye çekindiğiniz uzun elbiseler, aslında boyunuzun uzun görünmesi için altın kurallar arasında yer alır.

Desenli Kombin Modeli

Desenli Kombin Modeli

Ne kadar kısa boylu olursanız olun, doğru bir elbise tercihi olarak uzun elbiseleri giymelisiniz. Bu uzun elbiseleri tesettür kombinleri halinde kullanmak için ise ayakkabıları ikinci plana almalısınız. Tesettür uzun eteklerin ardından ayakkabı seçimlerini doğru bir şekilde yaparak daha uzun görünmenin sırlarını keşfedebilirsiniz. Bunun için seçeceğiniz ayakkabı çeşiti sivri topuk olmalıdır. Ancak uzun elbiselerin altından ayakkabının topuk detaylarının görünmemesine dikkat etmeniz gerekir. Ayaklarınızı tamamen kapatacak olan bu elbiseler ile kullanacağınız uzun topuklu ayakkabılar muhteşem bir kombin olacaktır. Bu aşamada düz bir ayakkabı kesinlikle seçmemenizi tavsiye ediyoruz. Aynı şekilde küçük bir topuk da hedefinize ulaşmanızın önünde büyük bir engel olacaktır.Yüksek bel etekler ile kısa boylu bayanlar için tesettür kombiniYine etek modelleri arasında yer alan diğer bir model olan yüksek bel etekler, kısa boylu bayanlar için en ideal modellerdendir. Yüksek bel sayesinde boy kısalığını başarılı bir şekilde gizleyecek olan bayanlar, bacaklarının uzun görünmesini sağlayacaklardır. Bacak boyunda uzun görünmeyi sağlayan yüksek bel etekleri tamamlayan en önemli aksesuarlar kemerlerdir. İnce bir kemer ile birlikte kullanılacak olan yüksek bel etekler, hayalinizdeki gibi uzun boylu görünmenizi sağlayacaktır.Aksesuarların küçük ve zarif olması ile tesettür kombiniKısa boylu kadınlar elbiselerini yukarıdaki şekilde kombinledikten sonra bir de çantayı unutmamalıdırlar. Çantaları seçerken ebatlarının küçük olmasına özen göstermelidirler. Küçük çantalar ile hem boyları kapanmamış olacak, hem de zarif ve şık bir tesettür kombini oluşturulmuş olacaktır. Siz değerli ziyaretçilerimiz arasında kısa boylu olmayı dert edenler varsa, bu önerilerimizin tam onlara göre olduğunun altını çiziyoruz. Kısa boylu olmayı zevkli ve eğlenceli bir hale getirmek için tesettür kombinlerinin bu kurallar çerçevesinde tercih edilmesi gerekir.

Kısa Boylu Bayanlara Tesettür Kombinleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git