Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Kışın Giyilecek Giysiler

Kışın Giyilecek Giysiler
20 Ocak 2018 tarihinde eklendi,

Kışın Giyilecek Giysiler

 

kisin-giyilecek-giysiler-

Bu sene sonbahar soğuk yüzünü erken erken gösterdi ve adeta kış mevsimi hissiyatını yarattı. Soğukların aniden bastırmasıyla birlikte kışlıklar da dolapların üst raflarından indirildi. Ama her sene olduğu gibi bu sene de bir önceki sene giydiklerimizi beğenmedik ya da eski bulduk. Ya da bu sene daha farklı şeyler giymek istedik. Onun için alışveriş yolu gözüktü bizler için. Kışın giyilecek giysiler mağazaların raflarında ve internette ki alışveriş sitelerinde kendini çok erkenden göstermişti bile. Özellikle yünlü ve kalın kumaşlı sıcak tutacak giysiler, botlar, hırkalar , kaplar gibi birçok çeşit giysiler kışın vücudumuzu sıcak tutarak rahat bir kış geçirmemizi sağlar.

kisin-giyilecek-giysiler-1

Kışlık Kombinler Kışın giyilecek kıyafetler yaşadığınız yere farklılık gösterir. Her yerde kış aynı sertlikte geçmez. Ülkemizin doğu kesimlerinde kışları özellikle çok sert geçmektedir. Onun bu bölgelerde yaşayanlar için içi yünlü kalın montlar , keçe gibi daha sıcak tutacak kabanlar önerebiliriz. Bunların yanında yine yünlü eldiven, bere ve atkılar vücudun diğer bölgelerini de koruyarak vücudumuzun ısı dengesini korumasına yardımcı olurlar. Doğuda kalan bölgelerde olduğu kadar olmasa da ülkemizin diğer kesimlerinde de kış mevsiminin sert geçtiği aşikar. Onun için bütün bunlar aslında herkes için geçerli bir nevi.

kisin-giyilecek-giysilerden

Kışın giyilecek giysilerle şık ve uyumlu kombinler oluşturmak istiyorsanız birçok kombin çeşidi mevcut veya kendiniz de çeşitli parçaları bir araya getirerek şık kombinler oluşturabilirsiniz. Bunlardan biraz bahsedecek olursak. Sıcak tutacak ve aynı zamanda şık bir görüntü oluşturmak istiyorsanız kot pantolon altına topuklu kısa botlar ve üstüne uyumlu bir kazakla birlikte tunik boy bir kaban gayet hoş bir görüntü oluşturacaktır. Daha spor bir tarzınız varsa şişme montlar tam size göre. Şişme mont altına kot pantolon ve ayakkabı olarak da tarzınıza uyum sağlayacak dağcı botları dediğimiz tarzda ki botlar uyumlu bir görüntü oluşturacaktır.

კლასიკური სტილი

Elbise ya da etek tercih edilecekse diz üstü boy bir elbise ve aynı boyda bir kaban muhteşem bir görüntü oluşturuyor. Opak kalın bir çorap ve topuklu kısa bot veya uzun çizmelerle kombini en güzel şekilde tamamlayabilirsiniz. Kışın giyilecek kıyafet kombinlerden bir diğeri de pantolon üstüne çekilen uzun botlar ve üstüne tunik bot bir kaban veya kısa kabanlardır. Uzun kabanların daha hoş ve şık bir görünüm oluşturduğunu söyleyebiliriz. Havanın çok soğuk olduğu zamanlar kıyafetinizle uyumlu bir eldiven ve şapka veya bereyle şıklığınızı bozmadan sıcak tutabilirsiniz kendinizi.

Kışın Giyilecek Giysiler Resimleri

 

kisin-giyilecek-giysiler-tesetturdekisin-giyilecek-giysiler-kabankisin-giyilecek-giysiler-botlarkisin-giyilecek-giysiler-cocuk

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git