Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Kıyafet Seçerken

Kıyafet Seçerken
23 Aralık 2013 tarihinde eklendi,

Moda dünyasının hızına yetişmek biraz zor gibi görünse de aslında herkes kendine göre bir moda tasarlayabilir. Mesela kıyafet seçerken zevklerini stiline uydurarak bunu en iyi şekilde yapabilir. Yine bunun yanında farklı kombinasyonlar yaparak kendi modasını kendisi tasarlayabilir. 

Çiçek desenli Abaya Abiye

Çiçek desenli Abaya Abiye

Sezonun 2014’ü gösterdiği bu günlerde tesettür modellerinde oldukça yeni gelişmelerin yaşandığından söz etmek mümkündür. Şal eşarp modellerinde yapılan değişimler, moda dünyasında kendinden en çok söz ettiren abiye modellerindeki yeni çizgiler ve daha her modelde yapılan yeni değişimler arasında kendinden söz ettiren diğer kıyafet modelleri. Kıyafet seçerken boy, kilo ve teninize daha çok uyan modelleri seçerseniz moda dünyasını takip etmeden kendi modanızı tasarlayabilirsiniz.

desenli siyah abiye

desenli siyah abiye

Sezonda daha şık olmak için farklı kombinler

Kombin modası son birkaç yıl içinde iyide iyiye yayılmaya başladı. Değişik renklerin ve kıyafetlerin bir araya getirilerek elde edildiği kombin modellerini siz de dilediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Herkesin kendine göre bir zevki vardır. Siz de, sizin zevkinize uygun ve gerçekten yakıştırabildiğiniz kıyafetlerle değişiklik yaparak 2014 yılında kendi kombininizi tasarlayın. Moda dünyasında sonu gelmeyen modeller, yeni ferace modası, ayakkabı modellerinde değişimler ve daha her yönden kendinden söz ettiren kıyafet modellerini sitemizden inceleyerek dilediğiniz gibi giyinmenin keyfine varabilirsiniz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git