Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Kıyafetlerinizle Zayıf Görünmenin Yollları

Kıyafetlerinizle Zayıf Görünmenin Yollları
21 Ocak 2015 tarihinde eklendi,

Kıyafetlerinizle Zayıf Görünmenin Yollları

Kilolu bayanların yakındığı problemlerini kamufle etmenin yollarından biri kıyafetlerden geçmektedir.Doğru kombinlemeler bu konudaki sıkıntılarınızı çözecektir.İşte sizi daha zayıf gösterecek kıyafet ipuçları….

TEK RENK KULLANMALISINIZ
Siyah,kahverengi veya lacivert gibi koyu renklerde tek renk elbiseler tercih edin.Desenli giysilerde ise büyük motif ve desenlerden uzak durmalısınız.Aynı tonları da kombinleyebilirsiniz.

DİKİŞ VE KESİMLERİNİ İNCELEYİN
Genelde ceketlerde kare şekilli olanları ya da vücudunuzu saran modelleri tercih etmeyin.Bunun yerine hatları hafif belli eden tarzda modelleri tercih etmelisiniz.Elbiselerin dikişleri daha ön plana çıkartılmış olması normal bir durumdur.

VÜCUT ŞEKLİNİZE GÖRE AYARLAYIN
Geniş omuzlara sahip olanlar vatkadan uzak durmalıdır.Kayık veya yuvarlak yakalı kazak ve bluzlardan uzak durmalılar.V yakalılar tercih edilmelidir.
Eğer üstünüz daha zayıf alt kısım kilolu ise boynunuzu kalın göstermeyen modelleri tercih edin.Yuvarlak yaka üst giyecekleri giyilmelidir.

KUMAŞ SEÇİMİ ÖNEMLİDİR
Sert,ağır veya yapışan tarzda kumaşlar seçmeyin.Yumuşak,hafif ve kayan tarzda kumaşlar seçerek vücut hatlarınızı belli etmeyen bir tarz yakalayabilirsiniz.

BASEN VE KALÇALAR ÖNEMLİDİR
Büyük kalça veya basenler rahat pantolonlarla kamufle edilebilir.Cepsi ya da yan cepli modelleri tercih edin.Pantolon veya eteğiniz ne kadar uzun olursa boyunuz da o kadar uzun görünecek ve zayıf görüneceksiniz.Kalçalarınızı kamufle etmenin bir yolu da uzun bluz veya tuniklerden geçer.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git