Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Kız Çocuk Pembe Abiye Modelleri

Kız Çocuk Pembe Abiye Modelleri
19 Ocak 2014 tarihinde eklendi,

Kız çocuklarında anneleri kadar şık olmayı hak etmiyor mu? Tabi ki hak ediyor. Onlar için en güzel kıyafetler tasarlanmanın yanında onların hayal dünyasına da ışık tutacak cinsten gerçekten. O kadar şık elbiseler var ki onların yaşlarına inmeyi istememek mümkün olmuyor. Ama en çok da ilgilerini ve annelerin beğenisini kazanan modeller pembe abiye modelleri olmaktadır. Özel günlerde anneler ve kızların seçimleri ilk olarak pembe abiye modellerinden yana olmaktadır. Çünkü bilindiği üzere bebeklikten bu yana kız çocukları en çok pembe renkler haşır neşirler. Bundan dolayı gönülleri hep pembe renkten yanadır. Bu yüzden de pembe renkli kız çocuk abiye modellerine de üretimciler ağırlık vermektedir. Bizler de ortuluyum.com sitesi olarak çok güzel ve beğeneceğiniz kız çocuk pembe abiye modelleri hazırladık.

Kız çocuk pembe abiye modelleri yaşlarına göre farklı farklı modellerden oluşuyor. Özellikle 9 yaş altı olan modeller daha bir gösterişli ve gelinlik tarzını andırmaktadır. Askılı, boyundan askılı modelleri vardır. Anneler ve kızların en çok tercih ettiği bu güzel kız çocuk abiye modelleri ise şöyledir:

loading...
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git