Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Kot Pantolon Tesettür Kombinlemeleri

Kot Pantolon Tesettür Kombinlemeleri
2 Haziran 2016 tarihinde eklendi,

Kot Pantolon Tesettür Kombinlemeleri

Klasik giyim için etek veya kumaş pantolonlar tercih edilse de, tesettür kombinleri içerisinde kendisini genç hissetmek isteyenler kot pantolonlar ile zevklerine göre tesettür kombinlerini oluşturabilmektedirler. Biz de sizlere bu yazımızda kot pantolonlar ile tesettür kombinlerinin nasıl kullanılacağına dair bazı ipuçlarını vereceğiz. Günlük tesettür kombinlerinizi ve ofis tarzınızı zevkinize göre oluşturmanız için kot pantolonları rahatlıkla kullanabilirsiniz.Kot pantolonlar ve tunik tesettür kombinleriBirbirinden çeşitli kot modelleri arasında paçalarının dar olanlarına öncelik vermişseniz, bu durumda üst tesettür giyim parçası olarak tunikleri seçerek muhteşem bir ikili kombin oluşturabilirsiniz. Bu tuniklerde desenli, düz açık renkler veya aynı şekilde uzun kot şekilleri tercih edilebilir. Dar paçalı kot pantolonların rengi genellikle mavinin tonları olacağından sarı, beyaz veya mavi tonlarda tunik modelleri hoş bir ikili olabilir.

Tesettür Kot Kombinlemesi

Ayrıca kot pantolonlar ile tunik tesettür kombinlerinin tercih edilmesinin bir diğer nedeni ise, kotlar ne kadar dar olursa olsun tuniklerin bunu belli etmeyecek olmasıdır. Hem basenleri, hem de kalçaları örtecek olan tunikler sayesinde dar kotları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu sportif havanın altına güzel bir stiletto ayakkabıyı tercih edebilirsiniz.Kot pantolonlar ile sportif bir tesettür kombinleriEğer kot pantolonlarla daha sportif bir havaya bürünmek isterseniz pantolonları bu kez dar değil, geniş kesimli seçmeniz gerekir. Boyfriend kesim adını verdikleri kot pantolon ve hırka ile müthiş bir kombini oluşturmuş olacaksınız. Üstelik oldukça spor duracak olan bu kombine yine aynı havayı verecek olan spor ayakkabılar giyilmesi gerekir.Kot pantolon ve 3’lü tesettür set kombiniDesenli bir kap ve içine giyeceğiniz beyaz gömleklerin, paçası kıvrılmış pantolonlarla birlikte kullanılarak nasıl görüneceğini hiç düşündünüz mü? Günlük tesettür kombinlerinde kot pantolonları bu şekilde kullanan bayanların daha zevkli olduğunu görürsünüz. Çünkü bazen kim ne der diye değil, yalnızca kendiniz istediğiniz için giyinmeniz gerekir. Böylece kendinizi rahat hissederek sosyal yaşantınızda ve iş hayatınızda daha verimli olabilirsiniz.Kot pantolonlar ve platform ayakkabılarKot pantolonlar akıllara her zaman spor tesettür kombinlerini getirse de, platform ayakkabılar ve desenli şık bir tunik ile kot pantolonlar klasik giyimlerde de kullanılmaktadır. Birbirinden çeşitli kot pantolonlardan bu kombine en uygun rengine karar verebilirsiniz. Renk ve görünüş olarak uyumlu olmasına özen göstereceğiniz kot pantolonlarla tesettür kombini oluştururken, eşarplarınızla çantalarınızın uyumu da gözden kaçmamalıdır. Çünkü tesettür kombinlerinde eşarpların ve çanta gibi diğer aksesuarların da önemi oldukça büyük ölçüdedir.

Kot Pantolon Tesettür Kombinlemeleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git