Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Kuyruklu Tesettür Gelinlik Modelleri

Kuyruklu Tesettür Gelinlik Modelleri
15 Şubat 2016 tarihinde eklendi,

Kuyruklu Tesettür Gelinlik Modelleri

Etiketler:Kuyruklu Tesettür Gelinlik Modelleri, Kuyruklu Gelinlik Modelleri, Gelinlik Modelleri, Kuyruklu Kapalı Gelinlik Modelleri, Kuyruklu Gelinlikler

Son yıllarda modacıların hazırladığı kuyruklu gelinlik modeli pek çok bayanın tercih ettiği modeller arasında yer alıyor.Kuyruklu Tesettür Gelinlik Modellerini sizlere sunmaktayız Uzun kuyruklu ve uzun kollu düz gelinlikler 2015′ in en çok tercih edilen modelleri arasında yer alıyor. Şıklığın ve asaletin bir parçası kabul edilen uzun kuyruklu gelinlikler gelin adayını prenses görünümüne büründürüyor. Büyüleyici etkiye sahip kuyruğuyla diğer gelinliklerden daha farklı olabilirsiniz. Farklı olmayı severim diyorsanız seçiminiz uzun kuyruklu gelinlikten yana olmalı. Büyüleyici, gösterişli ve prenses etkisi yaratan bu gelinliğe sahip olmak istiyorsanız fazla düşünmenize gerek yok çünkü kuyruklu gelinlik modelleri fiyat olarak da cebinizin dostu. 2.000-6.000 tl arasında değişen gelinlik fiyatı diğer gelinlik modellerine göre daha iyi fiyata sahip.
Dünya genelinde çokça tercih edilen bu gelinlik modeli ülkemizde pek fazla tercih edilmeyen modeller listesinde başı çekiyor. Bunun nedeni ise Türk düğünlerinin oyunlu, halaylı ve eğlenceli bir hareketliliğe sahip olmasıdır. Gelin adayları düğünlerinde oynamayı, halay çekmeyi tercih ettikleri için bu model pek uygun değildir. Damatla karşılıklı oynarken gelinliğin ayağa dolanması rezil bir durum söz konusu durumdan ötürü bu gelinlik modeli Türk gelin adaylarının tercih etmediği bir model. Fakat bizim aksimize başka ülkelerde en çok tercih edilen gelinlik modeli listesinin zirvesinde yer alan model başka ülke düğünlerinde oynamanın yer almadığını, şatafat ve gösterişin hakim olduğunu kanıtlar nitelikte. Buradan çıkarılan sonuca göre Türk düğünleri daha eğlenceli daha içtendir. Kişiliğiniz kıyafetinize yansır sözü çok doğru söylenmiş. Gelin adayları da karakterini yansıtacak gelinliği seçerek düğüne karakterinin damgasını vuracaktır.
Önü hafif kısa arkası baya uzun olan gelinliği düğününde  giymeyi düşünen hanımlar biraz daha fit ve güzel vücuda sahip olmalıdır. Bu gelinlik modeli kabarık gelinlik modeli gibi kusurları örtmediği için fiziğin düzgün olması gerekmektedir. Düzgün bir vücuda sahip değilseniz basenli ve kalçalı iseniz bu model size uygun değildir.
Ünlü sanatçılar, ünlü oyuncular, dünyaca tanınmış ünlü şahısların tercih ettiği kuyruklu gelinlik modeli bir nevi prenses olmanın hayalini kuranların tercih ettiği modeldir. Göze çarpan uzun kuyruklu model kış, sonbahar mevsimleri için uygun değildir. Yağışlı havanın etkisi hakim olduğu için uzun kuyruklu gelinlik modeli daha çok yaz aylarında tercih edilmektedir.
Gelinlik modelleri arasında gidip geliyorsanız kararsız kaldıysanız bütün modeller sizin için harika nitelikteyse vücudunuza uygun olan gelinlik modelini seçmeniz sizin için en iyi olanıdır. Uzun boylu ve ince yapıya sahipseniz kuyruklu gelinlik, basenli ve kısa boyluysanız kabarık gelinlik modelini tercih etmelisiniz..

Kuyruklu Tesettür Gelinlik Modelleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git