Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Lazer Liposuction İle Yağlardan Kurtulun

Lazer Liposuction İle Yağlardan Kurtulun
14 Ağustos 2017 tarihinde eklendi,

Lazer Liposuction İle Yağlardan Kurtulun

 

lazer-liposuction-nedir

Birçok kadın için bölgesel yağlanmalar, fazla kilolardan daha çok sorun oluşturmakta. Tıp alanındaki teknolojik gelişmelerle lazer cihazları üretilmiştir. Tıbbın her alanında olduğu gibi plastik cerrahi de de kullanılmaya başlanmıştır. Bu yüzden liposuction (yağ aldırma) klasik ve lazer olarak iki yöntem ile de yapılmaktadır. Yıllardır yapılan, klasik liposuction yönteminde vakumla yağ alma işlemi yerine; lazer liposuction da lazer cihazları kullanılmaktadır. İster klasik ister lazer olsun amaç bölgesel yağlardan kurtarmak ve vücudu şekillendirerek estetik, güzel bir görüntüye kavuşturmaktır. Lazer Liposuction İle Yağlardan Kurtulun bu oldukça kolay ve sağlıklı bir yöntemdir.

lazer-liposuction-ile-yaglardan-kurtulun

Lazer Liposuction Hangi Bölgelerde, Kimlerde, Nasıl Yapılır? Cilt altı yağlanma olan her bölgede uygulanabilir. Bel, karın, basen, bacak, sırt, alt bacak, diz içleri, ayak bilekleri, kollar, gıdı (çene altı) gibi bölgelerde uygulanabilir. Erkeklerde kilo alımı ile görülen meme büyümesi ( jinekomasti) sorununda kullanılmaktadır. Daha önce liposuction yapılmış, düzgün miktarda yağ alınamamış bölgelerde de etkin bir şekilde bu bölgedeki sorunu çözmektedir. Lazer liposuction, spor ve diyet ile bir türlü giderilemeyen bölgesel yağ fazlalıklarını düzeltmede kullanılan bir yöntemdir. Asla kilo verme aracı değildir. 16-18 yaşından sonra uygulanabilir.

lazer-liposuction-ile-yaglardan-kurtulmak

Aşırı obezite sonrası kilo vermede oluşan sarkmalar içinde kullanılabilir. Lazer liposuction da plastik cerrahlar, lazer cihazı kullanarak; yağ dokularını eritip, parçalarlar, böylece yağ dokusunu daha iyi dışarı alabilirler. Yağ dokuların küçük milimetrik kanüller yolu ile plastik cerrah tarafından dışarı atılır. Lazer liposuction yönteminde kanüller milimetrik olduğundan izler çok küçüktür. Uygulama, vücutta görülmeyecek yerlerden yapılır. İzler daha sonra tamamen kaybolur. Sizlerde Lazer Liposuction İle Yağlardan Kurtulun hayatınıza daha sağlıklı ve güzel devam edin. Klasik Yönteme Göre Üstünlükleri Lazer Liposuction İle Yağlardan Kurtulun yazımızda sizlere lazerle bunun mümkün olabileceğini aktardık.

lazer-liposuction

Sizlerde bu doğrultuda ilerleyip pişman olmadan mutlu sonuçlara ulaşabilirsiniz. -Yeni jenerasyon lazer cihazları, daha güçlü ve birden çok dalga boyu kullanması sebebi ile bu cihazlarla daha fazla yağ dokusu alınabilmektedir. -Lazer liposuction daha kansız bir yöntemdir. Lazer liposuction yalnız yağ hücrelerini etkilediği için; sinir, damar ve diğer dokulara zarar vermemektedir. -Klasik liposuction da uygulama yapılan bölgelerde sarkmalar olabilmektedir. Lazer liposuction ile uygulama yapılan bölgelerde ise sarkma olmadığı gibi aksine lazer dalgaları ile kalojen yapı uyarıldığı için toparlanma olur. -Uygulama sonrası şişlik ve morluk klasik yönteme göre çok azdır.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git