Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Louis Vuitton 2014 İlkbahar Yaz Çanta Koleksiyonu

Louis Vuitton 2014 İlkbahar Yaz Çanta Koleksiyonu
2 Eylül 2014 tarihinde eklendi,

 

Louis Vuitton Çanta Modelleri

Ünlü Fransız Moda Evi Louis Vuitton,1854 yılında ki doğumu ile dünya çanta devlerinden birisidir, çanta trendlerini belirleyen ve aynı zamanda minimal kare deseni skalası yaratıcısı olan marka, peşinden sürükleyen milyon takipçisi ile her sene severleriyle yeni koleksiyonlarını buluşturuyor. Hikayeye göre kurucusu ile adı aynı olan Vuitton evi ile iş yeri arasındaki mesafe 400 km kadar mesafeyi yürür. Yol masrafını ortadan kaldırmak isteyince seçkin valiz imalatçılarının yanında çalışmaya başlar, yaptığı çıraklık sayesinde oldukça yararlı bir gelişim gösterir. Yanında çalıştığı seçkin kişilerden biri onu karısının yanına göndererek kraliyet ailesinin çantalarındaki detayları ve yapıyı öğrenmesini sağlar. Daha kaliteli ürünler ortaya koyan Louis kendi adına valizler üretmeye başlaması ile 1885 yılında Londra da kendi adına bir dükkan açmıştır. Her gün daha fazla ilgi gören çantaların kalitesi ve belirli bir desen üzerinden belirli tarzlara hitap etmesi alıcılarını cezp etmeye yeter. Farklı renklerdeki derileri ve uzun askıları ile dikkat çeken Louis Vuitton çantaları, günlük kullanıma kolaylık sağlarken, omuzda taşınması veya elde taşınması ile farklılığını yaratıyor. Yaş sınırı olmayan bu çantalar klasik ve sportif duruşuyla yıllardır modanın belirleyicileri arasındadır.En büyüközelliği kahve rengi tonları ile bize harmanlanan bu çantalar, keskin hatların yanı sıra sevilen yumuşak ve yuvarlak hatların birleştirilmesi ile Louis Vuitton Çantaları olarak karşımıza çıkıyor. Kol çantası formunun yanı sıra, kutu formunda ya da daha dikdörtgen modellerde olduğu ana hatlarını oluşturmaktadır. Bunların yanı sıra postacı tipleri ve valiz tipleri de yaygınlaşmış olup yaratıcısının markayı ilk kurduğu yıllardaki basamakları çıkmasını sağlayan en önemli çalışmalarının ürünlerinidir. Üzerinde V ve L ile marka temsili yapan harflerin bütünlüğü ile marka bilinilirliğine kavuşmuştur.

Louis Vuitton

Louis Vuitton Özellikleri

Şehirli kadını, kent temposuna daha hızlandıran bir koleksiyon ortaya koymuş olan marka da, renklerin naturelliği kullanım kalitesinin üst düzey olup en az 5 yıl önce aldığınız bir modeli her sene kullanabileceğiniz özelliklere sahip olması ile birlikte verdiğiniz ücretin hakkını fazlasıyla alabileceğiniz bir Avrupa firmasından söz ediyoruz. 1930′lardan ilham alarak hazırladığı yeni koleksiyonunda anahtar kelimeler, hız, özgürlük ve fonksiyon oluyor. Bu 2014 İlkbahar yaz Moda haftalarında en çok dikkat çeken modellerinden biri ise bavul tasarımlarında çığır açmış olmasıdır. Su matarası koyma bölümü, her yerden kilitlenme aparatları ile gayet kullanışlı olduğunu görmeniz mümkündür.

Louis Vuitton Cüzdan Modelleri

Louis Vuitton çantaları dünya genelinde gördüğü büyük ilginin yanı sıra, özellikle yurt dışında müşteri başına sayılı satılıyor olması bu markayı sanırım daha da çekici hale getiriyor. Çanta fiyatlarını bilenler bilmeyenlere bir hatırlatsınlar diyelim, bizde buradan belirtelim, ilk bakışta yüksek fiyatlı gibi görünse de ödediğiniz ücretin fazlasını aldığını unutmamalısınız. Kullanım süresi uzun olan bir çantanın sahibi olmak sizi A Plus seviyelere taşıyacak, giyiminizi tamamlayacak olan eksik parçanın sahibi olmuş olacaksınız. Döpiyesleriniz, takımlarınızı, şık elbiseleriniz ve aklınıza gelebilecek tüm kıyafetlerle kullanabileceğiniz çantalar aynı zamanda kalitenizin de göstergesi olacaktır. Gelin sizler için derlediğimiz kataloglarından ürünlerin ultra şık ve modern çekimlerine bir göz atalım..

Louis Vuitton 2014 Çanta Modelleri

 

 

loading...
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git