Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Makyajsız Güzellik

Makyajsız Güzellik
8 Aralık 2017 tarihinde eklendi,

Makyajsız Güzellik

 

makyajsiz-guzellik-sirlari

Sizlerde makyajsız güzel olabilirsiniz. Makyajsız güzellik demek doğallık demektir. Bunu sakın unutmayınız. Makyaj bayanlar için bir mucizevidir. Ama doğal olmak ve her zaman güzel olmak için makyajsız olduğunuz günlerde gelecektir. Makyajsız da mucizevi bir güzellik yakalayabilirsiniz. Cildinizi her zaman ferahlatın ve temiz tutmaya çalışın. Doğal güzellik için güzel bir uyku çekmeniz gerekiyor. Uykunuzu aldığınız zaman göz altı morluklarınızın da olmamış olacaktır. Aynı zamanda da yüzünüzde yorgunluk da ve beraberinde sönüklükte olmayacaktır. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz.

makyajsiz-guzellik-mumkunmu

Sekiz saat uyuyarak doğal güzellik yakalayın. Sekiz saatte daha az uyuduğunuz zaman göz altı ve göz çevrenizde hem şişkinlikler ve hem de morluklar meydana gelir. Bütün bunlardan kendinizi korumalısınız. Yoksa güzelliklerden çok uzak kalırsınız. Cildinizi sabah uyandığınızda ne sıcak ne de ılık su ile yıkayın. Cildinizi sadece soğuk su ile yıkayın. Çünkü soğuk su cildi sıklaştırmaktadır. Sıcak su ise cildi sarkıtmaktadır. Soğuk su aynı zaman da dinç olarak da güne başlamanızı da sağlayacaktır. Bundan hiç şüpheniz olmasın.

makyajsiz-guzellik-ip-uclari

Cilt için temizleyici tonikleri de vardır. Cilt için temizlik tonikleri de vardır. Hatta iki defa cilt temizleyici tonikleri kullanabilirsiniz. Her zaman makyajlı görünmek gerekmez. Makyajsız güzel görünen bayanların ciltleri daha çok sağlıklı olmaktadır. Haftada iki defa cilt temizleyici tonikleri kullanarak gözeneklerinizi tıkanmaktan kurtarır ve cildiniz hava alarak lekelerin de oluşmasını engelleyebilirsiniz. Cilt için suyun önemi çok fazla önemli olmaktadır. Gece uyuyacağınız zaman gün boyunca kilolardan ve makyaj artıklarından arınmak için cildinizi temizlemeyi de unutmayınız. Cildinize ya nemlendirici kullanın ya da maske uygulaması yapın.

makyajsiz-guzellik

Gün boyunca da bol, bol su içmelisiniz. Çünkü su cildinizin besin kaynağı olmaktadır. Bu yüzden de gün içerisinde olan zararlı olan toksinleri de arındırmaktadır. Bununla birlikte yediğiniz yiyeceklere de dikkat etmelisiniz. Kaşlarınızı ve kirpiklerinizi de besleyin. Makyajsız güzellik hakkında bilmediğiniz ne varsa bu siteden okuyunuz. Makyajsız güzellik için kaşlar ve kirpikler de önem taşır. Rimel yapmadan da kaş ve kirpikleriniz canlı ve doğal görünümde olmaktadır. Cildinize bakım yaptığınız zaman yüz şekline uygun yapmalısınız. Cildinize zarar verecek olan şeylerden uzak durmalısınız. Mesela alkol ve sigaradan uzak durmalısınız. Varsa da alışkanlıklarınızı bırakmalısınız. Yediğiniz yiyeceklerin de kaliteli ve sebzeli olması şarttır. Çok yağlı yiyecekler ve kızartmaları yemekten kaçının. Bu yiyecekler sağlığınıza zarar vermektedir. Hem cildiniz yağlı ve hem de yaşlı bir cilde de sahip olursunuz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git