Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Marmaris Muhafazakar Oteller

Marmaris Muhafazakar Oteller
7 Ekim 2016 tarihinde eklendi,

Marmaris Muhafazakar Oteller

Marmaris muhafazakar oteller İslami şartlar kapsamında ailelerin ve gelen tüm misafirlerin en rahat ortamlar elde ederek tatillerini yaparken İslami inançlarını da yerine getirme fırsatı yakalayarak yılın biriken yorgunluğunu atabildikleri mekânlar olmaktadır. Bu tip otellerin genel yapı itibarı ile İslami, inançlar çerçevesinde düzenlenmesi bölgeye severek gelen insanların bu tür mekânlar yardımı ile Marmaris gibi gözde tatil yörelerinin tadını çıkarmalarına imkan sağlamaktadırlar. Bu acıdan değerlendirildiğinde yapılan aktivitelerde İslami şartlar gereği bay ve bayanların ayrı hareket ettikleri ortamlarda gelişmektedir. Aileler için özel hazırlanmış mekanlar ise çoluk çocuk büyük küçük ortak yaşam alanı içerisinde gizlilik anlayışıyla hareket etmelerine imkan sağlamaktadır. Marmaris muhafazakar oteller olarak ilk göze çarpan 3 isim;

marmaris-muhafazakar-oteller

• Angels Marmaris hotel

• Hotel Mavi Deniz

• Alya Villa Butik Hotel Olarak dikkat çekici İslami oteller olmaktadır.

Otellerin bulunduğu mekanlar olarak Muğla’nın en değerli bölgesi olan Marmaris muhafazakar anlayışta olan tüm misafirlerine yorgunluklarını attırırken İslami otellerde yapılan aktiviteler stresten uzak bir yaşam sürmelerine imkan sağlamaktadır. Bu otellerde konaklayan tüm misafirler tarih ve doğa turizmine de katılarak tarihe ışık tutan Physkos antik kentini, Taş Hanı, Kemerli Köprüsünü tarihin derinliklerinden gelen görsel güzellikleriyle keşfederken Amos antik kenti ve Baca Mağarası otel misafirlerini bu tür yerleri görmek üzere düzenlenen turlarda geçmişe götürerek yaşanan İslami veya o dönemin inançlarını yansıtan izleri keşfetmelerine imkân sağlayacaktır.

Bunun yanında kolay bir şekilde ulaşılabilen uzun yalı plajı serinlemek isteyenlere imkân sağlamaktadır. Marmaris muhafazakar oteller düzenlemiş oldukları tarih ve kültür gezilerinde gidilen noktalar İslami şartlara uygun mekânlar olarak dirsek bükü koyu, yalancı boğaz, Taşlıca köyü, turunç koyu deniz turizminden faydalanma konusunda değerli zamanlarınıza öncülük edecektir. Saymış olduğumuz otellerde konaklama imkanları olarak 4 ayrı oda tipi bulunmaktadır.

• Deluxe deniz manzaralı odalar

• Premium doğa ve deniz manzaralı odalar

• Aile odaları

• Standart odalar Olarak İslami açıdan en uygun şartlarda konaklama imkânı sunarken konforu da beraberinde getirmektedir.

Marmaris muhafazakar oteller olarak gıda tüketimlerinde, içeceklerde alkol içeren hiçbir madde bulunmazken özellikle bitkisel çaylar ve tıpta alternatif olarak kullanılan sağlık acısından değerli besin maddeleri içeren bitkilerden elde edilen içecekler bulundurulmaktadır. Bitkisel gıdalar olarak da seçimlerinde özellikle sağlıklı ve sindirimi kolay bitkiler seçilerek yemek yapımlarında sağlıklı beslenmeye önem verilmektedir. Marmaris muhafazakar oteller et ve süt ürünleri tüketimlerinde İslami değerlere saygılı kesimlerinde İslami kuralların uygulandığı hayvansal ürünleri temin ve tedarikini sağlayan firmalardan alışveriş yapılarak yapılan bu alışverişlerin tüm detayları İslami tatil yapmak için gelen muhafazakar misafirler ile bilgi paylaşımları yapılmaktadır. Marmaris muhafazakar oteller bu tür davranışları ile yerli ve yabancı Müslüman turistlere tükettikleri gıdaların kaynak bilgilerini vererek İslami şartların ne derece yerine getirildiğini göstermektedir. Otel düzenlemeleri muhafazakâr yapıya uygun havuz tasarımları bay ve bayanlara ayrı bir şekilde hizmet verecek konumda gizlilik anlayışına uygun dizayn edilmiştir.

loading...
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git