Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Medine Tesettür 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Kombinleri

Medine Tesettür 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Kombinleri
22 Nisan 2014 tarihinde eklendi,

Medine Tesettür Yeni Sezon Modelleri

Tesettür moda markalarının hızlı artışını artık ben bile takip edemez oldum. Böyle güzel sevindirici haberler sık sık verebilmeyi ümit ediyorum. Medine Yıldırım İzmir’de 1988 den beri moda sektörünün mutfağında yetişmiş 2005 yılında kendi atölyesini kurmuştur. Yurtiçi ve yurtdışı kişiye özel tasarımları müşterilerinin beğenisini kazanmış ve sektörde yerini almıştır.

Medine Tesettür Kıyafetleri

Koleksiyonunda ağırlıklı kloş etekli model kombinler, verev etek, çan etek, a kesim etek, yüksek belli etek, uzun kollu tesettür elbise, tunikler, feraceler ve zarif birbirinden farklı abiye elbiselere rastlamanız mümkündür. Ustalıkla hazırlanmış sadelik ve rahatlığı simgeleyen kıyafetleri görebilir, trendlere önem verenler için de aradığınız renkleri bulabileceğinizin garantisini verebilirim. Blok desenli tunikler, fuşya, mavi, mint lavanta rengi, pudra, mor, siyah ve mercan gibi renklerde hazırlanmış kıyafetler yumuşak formlarda olup yalın çizgileri ile ruhunuza hitap ettiğini düşünüyorum. Ayrıca sultan kıyafetlerini ve kaftanları aratmayacak detaylarda olan bu sezon modelleri askılarımıza sığmayacak kadar hoş görünüyorlar.

Medine Tesettür

İnsanlara hizmet verebilmenin onur duyduğunu ve haklı gururunu Medine Yıldırım’a bu güzel ve özel koleksiyonu tesettür modası ile buluşturduğu için biz teşekkür ediyoruz. Yakından incelemeye değecek ilkbahar yaz modelleri bizleri bekliyor.

2014 Medine Tesettür İlkbahar Yaz Kıyafetleri

loading...
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git