Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Medyanın ve İnternetin Moda Yayılımına Etkileri

Medyanın ve İnternetin Moda Yayılımına Etkileri
24 Ağustos 2015 tarihinde eklendi,

Medyanın ve İnternetin Moda Yayılımına Etkileri

Tüketici, medya ve internet yoluyla, doğrudan ve dolaylı reklamlardan etkilenir konumdadır. Dergiler, internet sayfaları, televizyon, sinema, direk olarak ‘reklam’ olarak nitelenmeyen, yönlendirici nitelikte görsellerle doludur. Bunlar bazen bir ünlünün görüntüleri, giydikleri ya da profesyonel moda çekimleri olabilmektedir. 21. yy tüketicisi, söz söyleyen ve yorum yapan bir niteliktedir. Bu söz, sadece beğenilen ürünleri satın alıp, arz talep dengesini belirlemeye yarar nitelikte değil, aynı zamanda internette, konuyla ilgili tercih ve beğenilerini dile getirme ve yayınlama düzeyindedir.

Toplum Moda Konusunda Artık Söz Sahibi

Modern moda tüketicisi, blog sayfasından sadece moda üzerine değil, aynı zamanda kişisel hayatına ait tüm beğenileri sergileyip bireysel bir stil rehberi oluşturarak, milyonlarla paylaşabilir. Dahası web bloglara (blog) son iki yılda katılan Facebook ve Twitter gibi, milyonlarca üyesi olan paylaşım ağlarının çoğalmasıyla, stil artık sadece taşınan ve sahip olunan değil, aynı zamanda takip edilip paylaşılan bir hal almıştır. Blog ve paylaşım siteleri, yorum yazma ve yayınlamaya açık olduklarından konuyla ilgili interaktif bir durum oluşturmaktadırlar. Kısaca moda, herkesin fikri, beğenisi ve yorumu olan bir konu halini almıştır.

Kendi Moda Blogunuzu Kurabilirsiniz

Moda yaratım süreci, internet kaynaklarından sıkça yararlanmayı gerektirmektedir. Moda tasarlayanlar, markalarının yaş grubu ne olursa olsun internet beğenisini dikkate almak, popüler web sayfaları ve magazinleri takip etmenin yanında kişisel blogları da gözlemlemek durumundadır. Sizde kendi blogunuzu yaratarak modada söz sahibi olabilirsiniz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git