Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Mevsimine Göre Gelinlik Modelleri

Mevsimine Göre Gelinlik Modelleri
2 Temmuz 2017 tarihinde eklendi,

Mevsimine Göre Gelinlik Modelleri

mevsimine-gore-gelinlik

Her genç kızın rüyasıdır gelinlik giymek. O gün gelip çatınca yaşanan heyecan ve mutluluk bir ömür hafızanızda en güzel anılardan biri olarak kalacak. Mevsimine göre gelinlik modelleri farklılık göstermektedir. Bahar gelinlerinden başlayalım. Bahar Gelinleri İçin Gelinlik Modelleri Mevsim bahar olsa da her yer çiçek açsa da bahar yağmurları eksik olmaz. Bu nedenle bahar gelinleri için gelinlik modelleri açık ve kapalı mekanlarda uygun modellerden olmalı. Bahar gelinleri klasik bir gelinlik istiyorsanız A kesim dantel detaylı kabarık gelinlik modellerini, tercih edebilirsiniz. Düğününüzü havuz kenarı vs gibi açık alanda yapmayı planlıyorsanız, gelinliğinizin üzerine dantel bir pelerin yaptırabilirsiniz.

mevsimine-gore-gelinlik-modelleri

Kır düğünleri için, gelinlerimiz tavsiyemiz prenses modeli olarak bilinen sırt dantel dekolteli kabarık gelinlik modelleri seçebilir. Aksesuar olarak ise saçlarında doğal çiçekten yapılmış taçları veya çiçeklerin kullanıldığı topuz modellerini kullanabilirler. Mevsimine Göre Gelinlik Modelleri; Yaz Gelinleri İçin Gelinlik Modelleri Tercihini uzun kollu gelinliklerden yana kullanacak olan yaz gelinlerimiz yazın bunaltıcı sıcaklarında korunmak için kollarda dantel yerine desenli şifon ve tül gibi materyaller kullanıldığı modelleri tercih etmeniz olacak. Özellikle havuz başı ve açık mekanlarda yapılacak düğünlerinde rahatlık açısından askılı, straplez ya da düşük omuzlu mini ya da midi gelinlik modellerini değerlendirebilirler.

mevsimine-gore-gelinlik-modellerinden

Yaz Gelinleri İçin gelinlik modelleri; yaz gelinleri için kabarık gelinlikler yerine etekleri yürüdükçe etekleri uçuşan modelleri tercih etmenizi öneririz. Özellikle çiçek desenlerin hakim olduğu, üç boyutlu gelinlikler düğünüz de sizi prenses gibi gösterecektir. Sonbahar Gelinleri İçin Gelinlik Modelleri Genellikle serin bir havanın hakim olduğu sonbahar mevsiminde evlenecek olan sonbahar gelinleri için gelinlik modelleri tavsiyemiz, şifon ya da saten yerine kalın kumaştan yapılmış A kesim modellerini tercih etmeleri olacak. Ayakkabı olarak, rahat etmeniz açısından daha çok yarı topuklu ayakkabı modelleri seçmenizde fayda var. Gelin çiçeği olarak ise, krizantem, kasımpatı, gül, orkide gibi canlı ve iri yapraklı çiçeklerden oluşmuş bir gelin buketi harika bir seçim olacaktır.

mevsimine-gore-gelinlik-modeli

Mevsimine Göre Gelinlik Modellerinin tercihini askılı y ada straplez gelinlikten yana yapacak olan gelinlerimiz aksesuar olarak tülden yapılmış, pelerin ve etol tercih edebilir. Kış Gelinleri İçin Gelinlik Modelleri Kış mevsiminde evlenecek; kış gelinleri için gelinlik modelleri kalın kumaş tan yapılmış çok ta kabarık olmayan dantel detaylı uzun kollu gelinlikler sizler için ideal bir tercih olacaktır. Dantel ve saten kumaşın bir arada kullanıldığı gelinliklerde seçtiğiniz gelinliği modeline göre bolero, ceket, şal ya da kürkten yapılmış etol kullanılabilinir.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git