Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Miss Yağmur’da 2014 Son Kış Modelleri

Miss Yağmur’da 2014 Son Kış Modelleri
2 Mart 2014 tarihinde eklendi,

Miss Yağmur

Başarılı pazarlama stratejileri ile kurulduğu 1980 yılından bu yana sektörün deki sıralamalar da yerini alan firma, piyasalar da ki ihtiyacı doğru şekilde değerlendirmiştir. Müşterilerine maksimum faydalar sağlamak için yenilikçi, ve gelişime açık sezon koleksiyonları hazırlayarak adından sıkça söz ettirmeyi başarıyor.

Faaliyetlerini kaliteli hizmet prensibinden vazgeçmeden, fabrikasyon standartların yanın da, özel ölçülü ürün üretme hareketlerini benimseyerek adımlarını sağlam atmaktadır.

tesettür modası

Dış giyim çıtasına ağırlık veren firmanın geniş ürün kolajı, kullandığı yumuşak ruh ve formlar ile hayat buluyor. Sakin, dingin koyu renkleri, kullandığı aplikeler, biyeler ve düğmeler ile hareketlenirken kullandığı kalıplar bedenleri doğru formlar da gösteriyor. Siz değerli tesettürlü hanımlarımızın kış mevsimi boyunca rahatlıkla giyebileceğiniz bordo, bej, yeşil, siyah ve ya lacivert gibi renkler ile kıyafetlerinizi tamamlayabilir modellerin boyutlu detayları ile oldukça şık bir görünüm elde edebilirsiniz.38-48 beden aralığına ürünler hazırlarmış firmanın koleksiyonların da büyük beden olan bayanları da unutmadığını belirtmek istiyoruz.

Yağmur giyimden kaplar

 Miss Yağmur’un görülmeye değer kap, kaban ve pardesü modelleri ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Yağmur Giyim’in 2014 Kış Sezonu Parçalarından Örnekler

 

loading...
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git