Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Moda Dünyası

Moda Dünyası
21 Temmuz 2013 tarihinde eklendi,

Şık olmak için illa çok paralar vermek ve ünlü markaları kullanmak gerekmez. Pazar stilini de kullanarak şık olabilirsiniz. Nasıl mi? İşte size bir örnek. Şayet İstanbul’da oturuyorsanız işiniz oldukça kolay. İstanbul’un neredeyse her semtinde büyük bir pazar kurulur. Yerlerini tespit edin yeter.

Mesela ünlü Çarşamba pazarı Fatih camiinin arkasında kurulur. Caddeler boyu yayılır ve kumaştan giysiye ayakkabıdan mutfak eşyasına bikiniden baharata her şey satılır. Bir diğer pazar ise Kadıköy’dedir. Mevki olarak uzunçayıra taşınan meşhur pazar hem salı hemde cuma günleri kurulur ve gediklisinin her ihtiyacını karşılar. Tabi Pendik Cumartesi ve Maltepe Pazartesi pazarlarını da unutmayalım. Mağazada onlarca lira olan o bluzu pazardan kaç liraya alırsanız mutlu olursunuz. Beş mi on mu? Oldukça muhtemel. Yeter ki gezmeyi sevin. Mağazada gördüğünüz o güzelim topuklu ayakkabı pazarda ne kadar, mağaza fiyatının üçte biri cebinizde kalsın.

Moda olan parçalar uygun fiyata nerede? Pazar ilk cevabınız olmalı. Kalite konusunda endişeleriniz mi var. Peki mağaza etiketini göstersek. Mağazalar pazar müşterisinin potansiyelini anladıktan sonra mağaza fiyatının oldukça altına ürünlerini pazar tezgahlarına koymaya başladı. Böylece hem mal sirkülasyonu olacaktı, hem de mağazada satılan ürünlerin fiyatlarını şişiren kira ve benzeri ekstralar düşecekti. Öyle de oldu. Artık moda pazarda. Sizde az paraya modayı yakından takip edebilirsiniz. Unutmayın bugün pazar günü!

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git