Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Modanın Değişmeyen Asil Rengi Siyah

Modanın Değişmeyen Asil Rengi Siyah
13 Temmuz 2013 tarihinde eklendi,

Modanın rengi her sene değişse bile bazı renkler vardır ki modanın olmazsa olmazları gibidirler. Modanın geçmişten günümüze her yaştan insanın seçtiği siyah rengi, modanın en asil rengi olarak bilinmektedir. Her kıyafete uyan, her modelde kendini gösteren bir renk olması, moda dünyasının değişen renklerine sahip olmasına aldırmadan yerini her zaman korur. Elbise modasında siyah, ayakkabı modellerinde siyah, ferace modasında siyah… nereye bakarsanız bakın, siyah rengini modanın her telinde kolaylıkla görebilirsiniz.

Modanın değişmeyen asil rengi siyah bu nedenle moda dünyasının en vazgeçilmez renklerindendir. Özellikle gençlerin her kıyafetinde siyah rengi yakıştırması, yaz kış demeden tercih edilebilmesi, moda dünyasında siyah rengi farklı kılıyor. Model ne olursa olsun siyahın zevkini hiç bir renk vermiyor. Bu da özellikle gençler arasında siyah renginin çok fazla tercih edilmesini beraberinde getiriyor.

Tesettürlü kadınların da en çok kullandığı renk siyahtır. Pardesü modellerinde siyah, ferace modellerinde siyah, eşarp ve şal modellerinde bile siyahın çok fazla rağbet gördüğünü görebiliyoruz. Sebepleri ve nedenleri çok olmakla birlikte en çok da yakıştırıldığı için siyah rengin çok fazla kullanıldığı moda dünyasının en güzel rengidir diyebiliriz. Muhafazakar bayanların renk tercihlerinde en çok kullandıkları rengin siyah olması, kapalı bayan modası üzerine çalışan tasarımcıların da bu rengi rağbet ve ilgi göstermesini beraberinde getiriyor. Kısaca nereye bakarsanız bakın, hangi modaya dikkat ederseniz edin, siyahın asil duruşunu fark edebilirsiniz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git