Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Modanisa 2014 İlkbahar Yaz Kot Modelleri

Modanisa 2014 İlkbahar Yaz Kot Modelleri
9 Mayıs 2014 tarihinde eklendi,

Kot Tulum

Havalar bugün yarın ısınacak diye beklerken, yaz mevsiminin geleceği yok gibi görünse de, markalar stoklarını mevsime uygun doldurmaya başladılar bile, işte bunlardan birisi Modanisa’nın sayısız kıyafet seçenekleri arasından talepleriniz üzerine kot modellerinden derlediğim albümünden bugün sizlere sunmayı düşünüyorum.

2014 renk trendleri üzerinden defalarca geçiyor olmamızın yanı sıra, kot/denim modasında neler vardı kez daha anımsayalım. Spor giyimi benimseyen, hatta benim gibi seçimini kottan yana yapmayı rahatlık olarak gören siz sayın hanımlara özel bir dosya hazırladım.

Kot Tulum

2014 İlkbahar Yaz Kot Modası

Kot parçalarını dolaplarınızda tutmanızı öneriyorum, tartışmasız sezona yansıyan en kıymetli parçalar kot gibi görünen ve kot olan her şey giyindiğiniz takdirde sizi bir adım öne çıkaracaktır.

Kot/Denim Elbiseler

Üzerinize yapışmayan, bolluk modası ile kot elbiseler bir arada düşünüldüğünde trend alarmı veriyor olacak. Kollu ve kolsuz elbiseleri, pileli, nervürlü, düğmeli düğmesiz gibi detaylar ile bulabilir kolaylıkla giyebilirsiniz.

Salopet/Tulum Modası

Tulum modası birkaç senedir yaz mevsimlerinin vazgeçilmez rahat giyimin sembolü olma yolunda yer alıyor. Eh bahçıvan kot tulumları nostaljik bir havada bizi renkli tunikler, gömlekler ve şık bluzlar ile kombinlenince havanızı değiştireceğinin garantisini verebilirim.

Kot Feraceler

Günlük giyimin arananlar listesinde ki tek adı “feraceler” denim kumaştan yapıldığında, aktif enerjik, trend ve rahatlık simgesi olarak bu yaz bizi sevindirecek ürünler arasındadır.

Kot Ceketler

Sezonda varsa klasik kot ceketlerinizi en çok giyilecekler arasına alabilirsiniz, ancak aynı zamanda bu sefer biraz daha sıra dışı modeller bu mevsimde yerini alacak. Mesela boyları biraz daha kısalmış, parlak taşlar, dantel aplikeler, boncuklar gibi süslemeler ile bezeli daha hareketli ceket modelleri karşınıza çıkabilir.

 

Modanisa aynı çatı altında topladığı sayısız marka ve tasarımcının yavaş yavaş ortaya çıkmaya devam eden koleksiyon parçalarını bir araya getirmiş ve öne çıkan trend kot modellerinden seveceğinizi düşündüğüm örneklerinden derledim.

2014 Modanisa Kot Kıyafetlerinden Seçmeler 

loading...
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git