Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Modaya Dair Her Şey

Modaya Dair Her Şey
9 Ağustos 2017 tarihinde eklendi,

Modaya Dair Her Şey

 

 

modaya-dair-her-sey

Günümüzden çok öncesine bakacak olursak yine modanın var olduğunu fakat bugün ki gibi yaygın ve dikkate alınır bir mecra olmadığını görürüz. Bunun sebepleri arasında sosyal medya mecrasının olmaması en büyük paya sahiptir. Sadece aynı çevrede yaşayan insanların birbirlerini görebilmeleri, birbirlerini görmedikleri için moda açısından bir rekabet ortamının olmaması, modaya ayak uyduran kişilerin ön plana çıkmadıkları için modayla alakalı bir fikir üretebilmenin zor olması gösterilebilir. Ama artık günümüzde modaya dair her şey ister internet ister televizyon hatta dergi kitaplarda bile kolayca ulaşabilecek bir hale gelmiştir. Öyle ki moda dalında üniversitelerde bölümler dahi mevcuttur.

modaya-dair-her-sey-

Modaya ilgisi olan kişilerin buralarda yeterli bilgiye ulaşıp hayatlarını bu doğrultuda devam ettirmeleri gayet mümkün hale gelmiştir. Ülkemizde de ileri olmasına rağmen özellikle yurt dışında moda cazip bir sektör haline gelmiştir. İnsanların , erkekler de dahil olmak üzere fakat kadınların daha çok dikkatini çeken bir sektör olan moda sektörü gün geçtikçe de daha ileri seviyeye taşınmaktadır. Durum böyle olunca insanların modadan bağımsız bir yaşam sürmeleri mümkün olamamaktadır. Modaya dair her şey hakkında bilgi sahibi olmasanız bile en basitinden bir mağazaya gidip satın aldığınız elbise, pantolon, ayakkabı ,çanta ,gömlek , aksesuar , hırka , eşarp , etek , ferace veya her neyse o şey moda olduğu için oradadır ve siz de ister istemez kendinizi modanın içinde bulacaksınızdır.

modaya-dair-her-sey-tesettur

Yani modadan kaçış bir nevi mümkün değildir. Onun için modanın akışına kendinizi bırakmak bir nevi zorunluluk haline gelmiştir. Erkek modası daha az parçalardan oluşur. Fakat kadın modası dediğimizde aklımıza gelen şeylerin ucu bucağı yoktur.Modaya dair her şey kadın modasında mevcuttur. Birçok parça kıyafet ve aksesuarı içinde barındıran kadın modası kadınlar için çıldırtıcı derecede cazip olabilmektedir. Bu parçaların içinde abiye özellikle dikkat çeken kısımdır. Düğünler başta olmak üzere özellikle özel günlerde kadınların adeta bir yarış haline getirdikleri abiye giyim yaz aylarında daha da çok dikkat çeken parçaları oluşturmaktadır.

modaya-dair

Kadifenin asilliği , işlemelerin güzelliği, taşların göz alıcılığı , balığın zarafeti gibi birçok seçeneklerde olabilen abiye kıyafetler kadınlar için adeta bir rüya alemidir demek yanlış olmaz herhalde . Abiye üzerine elbette ki aksesuar olmazsa olmazlardandır. Abiye kıyafetlerin üzerine kombine edilecek aksesuarlar da kıyafeti ön plana çıkaracak ve kıyafete daha da güzellik katacaktır. Kolye, küpe, bileklik seçenekleri aksesuar seçenekleri arasında yer almaktadır.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git