Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Modern Cepli Uzun Etek-Modelleri

Modern Cepli Uzun Etek-Modelleri
20 Temmuz 2013 tarihinde eklendi,

Şık olmak güzel giyinmek eminim her bayan bunu ister.Tesettürlü bayanlar bu konuda bir hayli zorlanır çünkü alışverişe çıktığında beğendiği modelin tesettüre uygun olması için tüm gününü vitrinlere bakarak gezmesi gerekiyor.Zamanı kısıtlı olan bayanlar kendilerine en uygun çözümü özel dikim tercih ederek zamandan tasaruf ediyorlar.

Muhafazakar kesim bütçelerine uygun moda evleri ile birlikte model tasarlayarak tesettüre uygun şık modeller diktirebiliyorlar.bunun için evela kumaşçıları fiyat bilgilerini kumaş türlerini bilgilerini terzilerinden alıp ne diktireceğine dair fikir alışverşi olur.Seçtiği kumaş ile diktireceği modeli kafasında belirler.İşte tam burda ince bir detay bayanlara destek vermek için bazı modeller sizler için seçtik.Modern Cepli Uzun Etek Modelleri.

Elbise modellerinde sade model yada düz renk ince bir detay elbisenin göze hitap etmesini şıklığını ön planda toplar.Bir süslü yaka modelli olabilir fiyonklu kemer,ince ya da kalın pile veya cepli bir etek  modelin duruşuna farklı bir anlam katabiliyor.Cepli modern etek modeli her bayanın şıklığı kadar rahat kullanımı içinde ideal olacağını düşünen tasarımcılar bir birinden farklı cep modelleri tasarlayarak bayanların ilgisine sunuldu. birbirinden farklı desenlerde renklerde yazlık  etek modelleri cepli modern yaza uygun şifon. kot eteklerde türbanlı bayanların ilgisinden düşmeyenler.

Özelikle uzun, geniş, pileli,kloş,veya büzgülü etek modellerinde cep detayı farklı modern şıklığı kadarda kullanımı tesettürlü bayanların dikkatinden kaçmadı.  Cepli etek ya da elbisede küçük büyük  cep modelleri en çok tercih edilende gizli cep ve kapaklı cep etek modeline hoş bir görünüm spor modern hava vermesi bayanların ilgisinden düşmedi.yüksek belli etek modellerinde yan cep uygulaması gibi pileli bir etğin gizli cep çok hoş duracağından eminim. Modern cepli etek modelleri birbirinden farklı modeller ile sizleri baş başa bırakıyoruz. ortuluyum.com sitemizi ziyaret ederek günün modası hakkında  birbirinden farklı tesettürlü modeller ile yayınlarımız devem edecektir.

 

loading...

Etiketler:

Modern Cepli Uzun Etek-Modelleri Konusuna 3 Yorum Yapıldı
 1. ayşe diyor ki:

  kapalı etek modellerinin fiyatını bulamıyorum yardımcı olur musunuz acaba

 2. Beyza diyor ki:

  Bunları nereden alabileceğimizi de yazamaz mısınız? Çok güzel modeller,teşekkürler paylaşım için. Ancak hiçbir yerde bulamıyorum almak için

  1. Bahar Can diyor ki:

   Geçen seneye ait bir model bu etek, bu sene bizlerde sizler için bulamıyoruz

Sayfa başına git