Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Muslima Wear 2014 Yaz Koleksiyonu

Muslima Wear 2014 Yaz Koleksiyonu
31 Ağustos 2014 tarihinde eklendi,

Muslima Wear

İslami giyim geleneğindeki kökleri, bağımsız tasarım kumaşlarıyla bir araya getiren bir markadır Müslima Wear..Zerafeti kültürel ve estetik yolla korunması fikrine adamış tasarımcıların oluşturduğu uluslararası bir ekip ve kadınlar için modern bir giyim arayışı oluşturmanın bir yoludur Müslima Wear..

Sektörde dünya ülkelerinde kalıcı bir yer edinmiş ve ülkemiz de de kendisini sevdirmiş bir marka olan Müslima Wear, kaliteli malzemenin çok yönlü bir akılıcılıkta kullanılarak yaratılan giysiler ile kadınların farklı yaşam tarzlarına iltifat oluşturacak nitelikli elbiseler yaratıyorlar. Kullanılan formlar fiziki gösterimden uzak şekilde ayarlanmış olacak ki, dünyanın takip ettiği bir marka olan Müslima Wear, şık giyinmenin ve doğru süslenmenin iç içe geçtiği bir koleksiyon geçidi sizlere hazırlıyor. Toplum saygınlığından düşmeyecek bir görünüm elde edeceğiniz için hassas malzemelerin size sunduğu konforla birlikte tertemiz modellerle yürüyebilirsiniz.

Muslima Wear 2014 Hjiab

Müslima Wear 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonun da Neler Var?

Tasarım harikası elbiseler, yaz sezonunda da tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı! Ceket ve etek ihtiyacını birbirleri içerisinde kombinleyerek kullanım imkânı sunan, üstelik şaşırtıcı renkleri ile insanı ferahlatan görünümler elde etmenize yardım olan Müslima Wear, aksesuar ve eşarp kullanıcılarını da unutmuyor. İhtiyaçlarınızı en üst noktalarda karşılamak için bekleyen firma, nakış severleri ve şal bağlama stillerini incelemenizi öneriyoruz. Sezon renkleri can alıcı bütünlüklere imzasını atarken Turkuaz, açık fıstık yeşili, pembeler, morlar, sütlü kahveler renk olarak koleksiyona hâkim olmakla birlikte kullanılan ipek şallar da kıyafet bütünlüğü içinde çizgi üstü bir estetik ve disiplin oluşturmaktadır. Övgüyle bahsedilmeye layık bol kesim elbiseler, desenlerle ile kıpır kıpır dururken, modern sadeliğin bir göstergesi gibi sizi kuşatacağa benziyor.

Baktığınızda tek kelime ile vurgulayabileceğiniz en önemli özelliklerin başında “kalite” olurken, aynı zamanda sadelik ve kusursuz abartısız süslemeler de bu koleksiyonu oluşturan parçaların ruhunu yansıtıyor. Vizyoner bir ekibin ustaca ellerinden ve gözlerinden çıkmış kontras modeller her sezon alıcılarını büyülemeyi başarıyor. Lafı uzatmadan tutku dolu ve enerjik modeller sizleri bekliyor.Bakalım nasıl yorumlayacaksınız.

Şimdi Müslima Wear 2014 İlkbahar Yaz Tesettür Giyim Modelleri

 

 

 

 

Geçtiğimiz sonbahar kış koleksiyonunu görmemiş olanlar için tekrar paylaşalım istedim, hala satışları devam etmekte olan ürünleri yeni sezonda da giymek isteyebilirsiniz. http://www.ortuluyum.com/2014-muslima-wear-koleksiyonu/

 

loading...
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git