Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Neva Style 2013 Şal Modası

Neva Style 2013 Şal Modası
9 Nisan 2013 tarihinde eklendi,

Şal modası son zamanlarda oldukça fazla takip edilen modalar arasında neredeyse ilk sırayı alıyor. Kullanım olarak eşarptan daha kolay olan ve tesettür açısından da diğer örtülere göre daha uygun olan şal bu nedenle tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği örtü modelidir. Neva Style 2013 şal modası bu sene yeni modelleri ile alıcılarının karşısına çıkıyor. Birbirinden değişik renk ve desenlerden oluşan şal modellerinde bu sene en çok göze çarpan marka ise Neva Style oldu.

Neva Style 2013 şal modellerinde geniş kapsamlı şal modellerini görmek mümkün. Neva Style şal modellerinde en çok göze çarpan modeller bu sene rengarenk olan modeller oldu. Özellikle yaz aylarında daha fazla tercih edilen bir örtü çeşidi olduğu için neva style 2013 yaz şal modellerinde bayağı değişiklik yaptı. İlerleyen zamanlarda Neva Style şal modellerinden daha fazlasını bulabileceğiniz sitemize bu senenin en çok göze çarpan modellerini ekliyoruz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git