Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Nişanlılık Modelleri

Nişanlılık Modelleri
24 Nisan 2013 tarihinde eklendi,

Genç kızların en büyük hayali güzel bir düğün sonrası evlenmektir. Düğün öncesinden nişanlanmayı da unutmamak gerek. Unutulmaz bir nişan yaşamak için de bazı şeyleri yapmak gerekiyor. Bunlardan biri güzel nişanlılık modelidir.

Nişanlık modelleri her sene değişen modaya uygun şekilde değişiklik görürler. 2013 yılında da birbirinden farklı nişanlılık modelleri görülmeye başladı. Dantelli nişanlılık modelleri 2013 yılında en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Bunun dışında yine farklı tasarımlarla en çok göze çarpan modellerden biri tafta kumaştan elde edilmiş nişanlılık modeli oldu.

2013 nişanlılık modelleri düğün hazırlığı yapan gelin adayları için birbirinden farklı modeller sunuyor. Sitemiz tesettür sitesinde her gün yeni model nişanlılık modellerini bulabilirsiniz. ipek ve saten kumaş gibi bilindik dokulardan elde edilen birçok nişanlılık modelleri için sitemizi her gün ziyaret edebilirsiniz.

loading...

Etiketler:

Nişanlılık Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git