Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Nüans Moda 2014 Gelinlik Modelleri

Nüans Moda 2014 Gelinlik Modelleri
11 Eylül 2014 tarihinde eklendi,

İşlemeli Nüan 2014 Gelinlik

Peri Masalına Hazır Mısınız?

Beyaz atlı prensini bulanların en önemli telaşı gelinlikler olsa gerek.. Ramazandı, bayramdı derken hala evlenecek olan düğün planları yapan kişileri düşünerekten gelinlik modellerine kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu sefer bir ekip çalışmasının ortaya konan şahane eserlerini sizlerin gözleri önüne sereceğim. Ama öncesin de Nüans Moda’nın yaratıcı lider modacısı Fatma Tuncel’den söz edelim.

İstanbul Fatih semtinin gelinlik arayıcılarının uğrak yeri olduğunu bilenler bilirler ve Ayşe Hanım’ın tavsiyesi üzerine gidilen dükkânlar, filanca kişinin referansıyla bulunan adreslerle birlikte moda sayfalarından koparılan küpürler ile dükkânlara gidilir. Bu semtin sokakları telayı şekillendiren, ipek şantuktan drape yapmaya çalışan terzilerle doludur ve iyi dikiş tutturanı da burada kalıcıdır. Fatih’de son yıllarda mağazalar terzilik kılıflarından sıyrılıp, kendi özel kataloglarını çıkarıp showroom’larını oluşturmaya başladılar. İşte burada doğan 10yıllık serüvenin sahiplerinden birisi de Nüans Moda’nın Fatma Tuncel ellerinden çıkan tasarımlarıyla oluşturulan sanatsal tablo niteliğinde yaratmış olduğu gelinlik tasarımlarının gelin adayları için hayat bulmasıdır. Kişiye özel gelinlik dikimleri sayesinde, hayallerinizi gerçekleştiren bir markadan söz ediyoruz. Detaylara gösterilen özeni, gittikçe büyüyen ailesi ile birlikte kullandığı kumaşların dokusundan, aksesuar ve ipliklerin orjinalliği ve kalitesine kadar, işimizin değerini arttıran her nüansın kendileri için ne kadar önemli olduğunu belirtiyorlar. Modellerinin arkalarında yılların birikimi ve benzersiz tasarım gücü ile titiz çalışmaların ürünleri yatıyor.

Taşlı Nüans Gelinlik

Markasını tüm dünyaya tanıtma hedeflerini önlerine koyan Nüans Moda, hayallerinizin sınırlarını zorlayan üretimler yapıyor ve müşterilerinin bu en unutulmaz özel günlerinde ki mutluluğunda pay sahibi olmanın çalışma azmiyle yaşıyorlar.

Işıltılar, pırıltılar, farklı gelin başı arayanlar, gelinliğim sade olsun, abartılı olsun diyenler, her kesime hitap edecek istenilen tarzda modeller hazır da arayanlara diktirmek de isteyen gelin hanımlara yönelik Nüans Moda’nın kapıları ardında sizleri bekliyor. Bir peri masalında yaşamak ve orada bir prenses olmak ister misiniz? Hayatınızın dönüm noktasına geldiniz. Evet diyeceğiniz ve bir ömrü paylaşacağınız kişiyle güzel bir hayata adım atmak üzere olduğunuz gün hayatınızın dönüm noktalarından birisidir. Sizi en muhteşem hissettirecek gelinliği seçmenin kolay olmayacağı da bir gerçektir o halde gelinlik almak mı? Diktirmek mi bizim için doğru olandır nasıl bilebiliriz?

Gelinliğimi Diktirmeli miyim?

Özenli, her şeyi kolayca beğenmeyen, fiziki yapınız üzerinde orantısızlık olduğunu düşünüyorsanız örnek vermek gerekirse, bir giysi alırken bir tarafı tam üzerinize olmuyor bol geliyor, dar geliyor ise, ya da görülmemiş herkes de olmayan gelinliklere karşı merakınız varsa, kumaşlara aksesuar seçimlerinden provalara ayıracak vaktiniz olduğunu düşünüyorsanız bence diktirmelisiniz. Kilonuzu korumak da bu sürecin bir parçası olurken, hazır gelinliklerin içinize sinmediğini de şayet eklersek sizi baştan yaratacak, sizin isteklerinizi uygulayacak bir moda evi aramaya başlamalısınız.

Gelinliğimi Hazır Mı Almalıyım?

Hayat akışı yoğun tempoda geçen, düğün tarihi yakın zamanda olan, uzun uzun gelinlik gezmeleri yapamam böyle bir enerjim yok diyenler ve hatta ben çabuk beğenirim bir vitrinde gördüğümü veya katalogda beğendiğimi hemen alırım diyenlerin yolu da hazır gelinlik modeli almaktan geçiyor. Hazır modeller üzerinde de tabi ki beden yapınız baz alınarak büyük gelinlik markalarında daraltma ve ölçülendirme işlemleri yapılmaktadır. Hazır alacağınız gelinliği düğün gününüze kadar ayırtabilir evinize gönderilmesini bile talep edebilirsiniz.

Her bayan yaşamı boyunca gelinliği sadece bir kez giyinmeyi ve bunun da hayatı boyunca giyindiği en güzel kostüm olmasını hayal eder. O gün kadın için gelinlik içerisinde muazzam görünmek çok önemlidir. Bütçeniz ve koşullarınız doğrultusunda en doğru adımı atacak, size en çok yakışacağını düşündüğünüz model ile dünya evine girmiş olacağınıza inanıyorum. Nüans Moda 2014 modelleri arasında her iki seçeneğinde bulunduğu hem hazır gelinlikler hem de dikim yapmak üzere sizleri bekleyen terziler beklemektedir. Evlenecek tüm gelin adaylarımıza Rabbimden mutluluklar dilerim.

 

Nüans Gelinlik 2014 Modelleri

loading...
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git