Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

NurZahra 2014 Koleksiyonu

NurZahra 2014 Koleksiyonu
15 Ağustos 2013 tarihinde eklendi,

Tesettür hijap markaları arasında yabancı firma olarak bilinen ve en çok beğenilen markalardan biri NurZahra markasıdır. Üretimi ve şıklığı ile muhafazakar bayanların oldukça ilgisini çeken markanın koleksiyonunda 2014 yılına özel kıyafetlerini görmek mümkün. Daha çok genç bayanlara yönelik üretimleriyle dikkatleri üzerine çeken NurZahra, tunik ve elbise modellerine ağırlık vererek renk seçeneklerinde yoğunluk gösteren, tesettür modellerinde bayanlar için farklı seçenekler sunuyor.

NurZahra, 2014 koleksiyonundan en çok göze çarpan modelleri sizinle paylaşarak beğeninize sunuyoruz. Farklı imaj ve stilleriyle kapalı bayanların dikkatlerini üzerine çeken marka, 2014 şık koleksiyonu ile en iyisini sunmaya devam ediyor. Özel tasarımlarının oldukça dikkat çektiği görülen 2014 koleksiyonunda birbirinden farklı kıyafet modellerini görmek mümkün.

Özellikle tunik modellerindeki şıklık ve zarafet tesettürlü bayanların ilgisini çekerken, Nurzahra elbise modelleri de görülmeye değer şıklığa sahiplik yapıyor. Tesettür modasına dair aradığınız bütün modelleri kolaylıkla bulabileceğiniz sitemizi her gün ziyaret ederek yeni giyim modellerini kolaylıkla bulabilirsiniz. 

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git