Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Ödüllü Tasarımcı Fatma Sevildi Nişanlık Modelleri

Ödüllü Tasarımcı Fatma Sevildi Nişanlık Modelleri
18 Haziran 2013 tarihinde eklendi,

Tesettür giyim modasında adını başarılarıyla duyuran Fatma Sevildi tasarladığı nişanlık modelleriyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Farklı model ve renklerden tasarladığı nişanlık modelleri, genç kızların düğün hayallerindeki en büyük süslerden biri oluyor. Kapalı nişanlık modelleriyle tesettür modasında başarılı işlere imza atan tasarımcı, ödüllü nişanlık modelleri ile kendinden oldukça söz ettiren tasarımcılardan biridir.

Ödüllü Tasarımcı Fatma Sevildi Nişanlık Modellerinde kullanılan kumaşın kalitesi, rengi, desen ve modeli ile bir bütünü tamamlaması, nişanlık modellerinde adının daha fazla duyulmasında ki en büyük katkıdır diyebiliriz. Fatma Sevildi’nin yapmış olduğu çalışmaları beğeniyle takip eden kapalı bayanlar için sitemize eklediğimiz modellerle alışverişlerinin kolaylaşmasını sağlıyoruz.

Tesettür dünyasında olup bitenleri yakından takip etmek isteyen muhafazakar bayanların uğramadan alışveriş yapmaması gereken bir site haline gelmeyi hedefleyerek, tesettür modasının son gelişmelerini en hızlı şekilde sizlere aktarıyoruz. 

Fatma Sevildi nişanlık modelleri haricinde de aradığınız bütün giyim modellerini kolaylıkla bulabileceğiniz sitemizi her gün ziyaret ederek yeni giyim modellerinden haberdar olabilirsiniz.

Moda dünyasını yakından takip ederek en son gelişme ve modelleri sizlere sunmanın keyfini yaşarken bizi izlemeye devam etmenizi öneririz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git