Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Ofiste Tesettür Kombinleri

Ofiste Tesettür Kombinleri
7 Haziran 2016 tarihinde eklendi,

Ofiste Tesettür Kombinleri

Geçmişten günümüze kadar kadının toplumda yeri değişmiş ve günümüzde artık kadınlar iş hayatında sıkça görülür olmuştur. Ev hayatından sıyrılan ve kendilerine iş ortamlarında yer edinen kadınların en büyük problemlerinden birisi giysi seçimleridir. Özellikle tesettür giyinen kadınların ofis hayatında şık olmaları için önemli birçok detay bulunmaktadır.İşte bu nedenle bu yazımızda ofiste tesettür kombinleri ile bayanların şık olmasına yardımcı olmak istiyoruz. Çünkü ofislerde her bayan, misafirlerini ve ziyaretçilerini şık bir şekilde karşılamak ister. Bu aynı zamanda işine verdiği önemi gösterir.Bazı tesettür kombini örnekleri ve parçaları ile destek verdiğimiz bayanlar için, şık ve zarif olmaları adına atacakları adımlardan söz edeceğiz.

Ofis Kombin Örnekleri

Ofis Kombin Örnekleri

FLORAL TUNİK VE OFİS ŞIKLIĞI TESETTÜR KOMBİNBunun için öncelikle biraz renklenin diyoruz. Floral, yani son zamanlarda adından sıkça söz ettiren çiçekli desenlerle bezenmiş bir tuniği ofislerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle ekru veya haki tonlarında olmasına özen göstererek, kendinize muhteşem bir kombin hazırlayabilirsiniz. Bu kombini bordo aksesuarlar ile renklendirebilirsiniz.SADE BİR ŞIKLIK İÇİN GRİ VE SİYAH UYUMU TESETTÜR KOMBİNLERİkinci örnek kombinimizde ise daha sade olarak ofiste şık olmak isteyen bayanlara özel kombinlerimize devam ediyoruz. Gri ve siyah uyumundan bahsedeceğimiz bu örneğimizde, yine aksesuarların da siyah olmasını istiyoruz. Çünkü gri bir üste yer vereceğiz ve bu alta doğru genişleye, salaş bir tarzda olacaktır. Bunun nedeni ofis ortamında hareketlerinizi kısıtlamayacak bir esnekliğe kavuşmanızdır.

Trend Ofis Kombinlemesi

Trend Ofis Kombinlemesi

OFİSLERDE TRENÇKOT DIŞ GİYİMİ İLE TESETTÜR KOMBİNLERTesettür giyimin ayrılmaz parçalarından olan trençkotlardan bayanlar da vazgeçmiyor. Özellikle tesettür giyime özel uzunluğu bulunan ve bileklere kadar uzanan trençkotları ofis şıklığı için tercih edebilirsiniz. Üstelik binbir renk ve çeşitte karşınıza çıkacak olan trençkotlar için çizme kullanmanız da oldukça şık duracaktır.Ayrıca ofislerde kullanılan en yaygın aksesuarlar, çantalardan sonra elbette eşarp veya fular olacaktır.Bunları da kombinlerinize göre desenli veya sade, açık veya koyu renklerde seçebilirsiniz. Önemli olan bunları kullanırken diğer parçalarda hangi renklere yoğunluk verdiğinizdir. Tamamen siyaha bürünmek yerine bir aksesuarınızı uyumlu bir renkten seçip, farklı ama güzel bir şıklık yakalayabilirsiniz. Ofislerde özellikle bahar mevsimlerinde çok koyu ve kapalı renkleri tercih etmemenizi öneriyoruz.Çanta seçimlerini tamamen sizin beğenilerinize bırakıyoruz ve istediğiniz renkleri, boyutları kullanabileceğinizi belirtiyoruz. İster her elinize geçeni içine atacağınız büyüklükte çantaları, isterseniz de küçük ve şık çantaları, stilinize ve klasik veya spor giyimlerinize göre seçebilirsiniz. Bu küçük adımlar ile ofislerde büyük şıklıkları yakalayabilirsiniz.

Ofiste Tesettür Kombinleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git