Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Özel Dikim Kapalı Elbise Abiye Modelleri

Özel Dikim Kapalı Elbise Abiye Modelleri
25 Ekim 2013 tarihinde eklendi,

Yeni sezon içerisinde en çok göze çarpan değişiklikler abiye modellerinde görülüyor. Özellikle moda dünyasında özel tasarım yapanların her sezon için ayrı olarak üzerinde çalıştıkları abiye modellerinde bayanlar için farklı seçenekleri bulmak mümkün. Tesettürlü bayanların özel gün ve davetlerinde daha şık olmaları ve aynı zamanda tesettürlerini de muhafaza etmeleri çok önemlidir. Bu nedenle yapacakları tasarımlara çok dikkat ederler.

Kuyruklu Abiye Modeli

Kuyruklu Abiye Modeli Somon

yeni sezon özel dikim elbise abiye modellerinde yeni değişimler oldukça fazla göze çarpıyor. Mevsimin sonbahar olmasından dolayı, kumaş modelinde de değişikliklerin görüldüğü gözlemlenebiliyor. Yeni sezon özel dikim elbise abiye modellerinden en çok göze çarpanları sizin için sitemize ekleyerek fikir alışverişinde bulunmaya devam ediyoruz.

Özel Dikim Kapalı Abiye Modeli

Özel Dikim Kapalı Abiye Modeli

Özel dikim kapalı elbise abiye modellerini sitemizde inceleyerek tasarımcınızdan beğendiğiniz modeli sipariş edebilirsiniz. Daha iyi bir görünüme sahip olmak ve tesettür çizginizi muhafaza etmek için alışveriş kolaylığını sağlayan sitemizi her gün ziyaret ederek sezona damga vuran abiye elbise modellerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Tesettür modelleri 2013-2014 sezonunda yapılan değişiklikleri görmek için sitemizi ziyaret etmeye devam edin.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git