Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Özel Mekanlara Uygun Elbiseler

Özel Mekanlara Uygun Elbiseler
17 Kasım 2017 tarihinde eklendi,

Özel Mekanlara Uygun Elbiseler

 

 

Eğlenceli davetlerde elbise kumaşları daha çok parlak olmalıdır. Parlak kumaşlardan dikilmektedir. Aynı zamanda da daha çok saten elbise kumaşları bulabileceksiniz. Saten elbise kumaş tasarımları özel mekanlar için yapılmaktadır. Özel Mekanlara Uygun Elbiseler; Mesela düğün, parti, nişan ve mezuniyet törenlerinde bu tür kumaştan yapılmış elbiseler giyilmektedir. Bunu sakın unutmayınız. Özel mekanlarda parlak ve saten elbise kumaşını sıklık olarak giyilmesinin sebebi dikkat çekmesi içindir. Daha dikkat çekici olduğu için özel mekanlarda daha büyüleyici olacaksınız. Saten ve parlak elbiseler bayanları daha hareketli ve daha şık da göstermektedir. Unutmayın ki kaygan kumaşlı elbiseler daha dikkat çeken ve bayanların bakışlarını da daha çok belli eder. Bazı günlük elbiseler bile saten kumaşlardan oluşmaktadır. Hem de çok hoş bir görünüm vermektedir. Saten kumaşlar çok özel ve çok şıktır. Ama sadece kırışması tek sorundur. Strapkez elbiselerde de saten kumaşlar çok güzel görüntü verir. Bayanların da böylece vücutlarını daha çok belli etmektedir. Hatta yemek davetlerinde de saten elbiseler için bu yazımızdan bilgi alabilirsiniz. Bilgileri toplayarak nasıl elbise seçeceğiniz konusunda da aynı zaman da fikir sahibi de olacaksınız. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Bu siteyi daima takip edin ve elbiseler hakkında her şeyi öğreneceksiniz.

 

ozel-mekanlara-uygun-elbiseler-nelerdir

Özel Mekanlara Uygun Elbiseler; Saten elbise kumaşlar hakkında bilmediklerinizi de bu yazımızda bulacaksınız. Bunu sakın unutmayınız. Hele ki iki bin on yedi yılında damgasını vuran çiçek desenli elbiseler de günden güne beğenilmekte ve şimdi de özel günlerde boy göstermektedir. İki bin on yedi yıllarında günlük kıyafet olarak giyilen çiçek desenli elbiseler şimdilerde artık özel mekanlara da giyilmektedir. Kumaşları çok rahat ve her bayanın da tarzına uygun olduğundan dolayı bayanların hep tercihi olmuştur. Hatta çiçek desenli elbiseler bir kaç sene daha yükselişte olacak gibi görünüyor. Bununla birlikte de dantelli elbiseler de özel mekanlarda giyilen model elbiselerdir. Gerçekten de mükemmel ve tüm özel mekanlarda da rahatça giyilebilen tarzda olmaktadır. İki bin on yedi yıllarından itibaren de uzun elbiseler hem çok kullanışlı ve özel mekanlar için de çok şıktır.

ozel-mekanlara-uygun-elbiseler-tesettur

Uzun ve salaş modeldeki elbiseler de etrafınızdaki insanlar tarafından dikkatinizi çekecektir. Görüntüsü de bir harikadır. Özel mekanlar için salaş model elbiseler çok kullanışlı olmaktadır. Her mevsiminde bu model elbiseyi giyebilirsiniz. Fır, fır desenli elbise seven bayanlar için de omuz kısmı açık ve fır, fır desen olan elbise modeli de bir muhteşemdir. Mutlaka omuz kısmı fır, fır desenli elbiseler genellikle mini okuyor ama uzun elbiselerin bazılarında da omuz kısmının fır, fır desenli elbiselerini görebileceksiniz. Balık kesim gelinlik modellerinden uzun kollu gelinlikler de vardır.

ozel-mekanlara-uygun-elbiseler

Uzun kollu balık kesim gelinlikler çok hoştur. Özellikle tesettürlü bayanlar için çok uygundur. Balık etek kesim modellerinde kuyruklu gelinlik modelleri de vardır. Böyle gelinlik modeli görülmemiştir. Balık kesim gelinliklerinin kuyruklu modeli çok farklı ve insanların gözleri sürekli sizlerin üzerinde olacaktır. Tabi göğüs dekolteli ve askılı balık kesim gelinlik modelleri de bulunur. Hem de her vücut tipine uyar. Ama göğüsleri büyük olan bayanlara tavsiye edilmemektedir. Unutmayın A kesim balık kesim gelinlikler farklılık yaratmak isteyen bayanların tercih ettiği gelinlik modelleri arasındadır. Kum saati vücut tipine uygun olan bayanlara etek kesimli gelinlikler çok estetik ve hoş görünür. Özel mekanlara uygun elbiseler hakkında detaylı bilgileri bu yazımızdan öğrenebileceksiniz. Balık etek gelinlik modası da oldukça hoş ve çekicidir.

ozel-mekanlara-uygun-elbiseler-neler

Gelinlik giymek isteyen bayanlar balık etek gelinlik modeline bayılıyor. Balık kesim etekler çoğunlukla genç bayanlara çok yakışır. Balık kesim gelinlikler etkileyici olmaktadır. Oldukça iddaalı bir modeldir. Kusursuz ve şık bir kesim modeldir. Balık kesim model gelinlikler bayanları göz alıcı göstermektedir. Balık kesim gelinliklerin bir başka modeli de yarım balık gelinikleridir. Yani balık etekler diz altından itibaren A kesim olmaktadır. Fakat tam balık etek kesim ise belden aşağıya A kesimli olmaktadır. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Bayanları çok zarif göstermekte ve zarif görünmek isteyen bayanlar balık kesim etek gelinlik modelleri tercih etmektedirler. Vücudunun hatları daha belirgin etmesini istiyorsanız balık etek gelinlikler vücut hatlarını belirgin edecek ve daha hareketli, enerjik bir gelin olduğunuzu etrafınızdaki insanlara farkettireceksiniz. Bundan hiç şüpheniz olmasın. İnsanlara vücudunun çekici olmanızı gösterecek ve şıklığınızı gözler önüne sereceksiniz. Ama bilmeniz gereken başka bir bilgi de kalçası ve baseni olan bayanların tercih etmemesi gereken bir gelinlik modeli olmaktadır. Balık kesim gelinlikler genellikle sırt dekolteli olmalıdır. Böylece etrafınızdaki insanlar sizlerden gözlerini alamayacaklardır.

loading...

Etiketler:

Özel Mekanlara Uygun Elbiseler Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. ümmühan diyor ki:

    fiyat???????

Sayfa başına git