Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Özel Tarz Tesettür Giyim

Özel Tarz Tesettür Giyim
18 Kasım 2016 tarihinde eklendi,

Özel Tarz Tesettür Giyim

Tesettür giyimde kıyafet uyumu diğer kıyafetlerden daha önemlidir. Kombinler, tercihler her zaman duruma uygun olarak kullanılmalıdır. Özellikle çalışan bayanların haftalık kombin yapması gerekebilir.
Tesettür-model
Peki, özel bir yemekte tesettürlü bir bayan nasıl giyinmelidir? Nikah yemeklerinde, aile yemeklerinde, daha değişik yemek törenlerinde duruma uygun olarak giyinmek hanımların tarzının yanında kişiliğini de yansıttığı durumlardır.

Ama moda derseniz, modaya uygun olarak bu senenin yemeklerde en trend hareketleri diyagonal çizgilerdir. Etek kısmı verevine çizgiler ile donatılmış siyah beyaz bir modelle tasarlanmış, üst kısmı sade beyaz ya da siyah olan elbisenin belinde ve eşarbında bayrak kırmızısının kullanılması kıyafeti son derece şık ve tarz yapmış.

Bu tarz kıyafetlerin altına ise ince, yarım topuklu ayakkabılar yürüyüşü ve duruşu son derece zarif yapıyor. Eğer yemeklerde de sadelikten yana tavır takınak istiyorsanız. Tercihleriniz natürel renklerden yana olmalı. Örneğin tunikte bir mercan, pantolonda bir beyaz son derece canlı ve sade bir tarz olacaktır.

Bu renklerin dışında zarif duruşunu yansıtmak isteyen hanımların tercihlerini açık veya canlı renklerin üzerine koyu renk işlenmiş güpürler veya dantellerden yana kullanabilirler.

Boydan geniş elbiseler üzerinde siyah omuzlardan akan danteller kadında kuğu gibi bir hava yaratırken zarif duruşunu ve kibar kişiliğini de ortaya koyuyor. 2013 yılında sıkça kullanılan leopar desenlerini bu yıl pek görmek mümkün değil.
Tesettür-kombin
Ama kadınsı tarafını ön plana çıkarmak isteyen ve biraz da sert duran hanımlar yine de bu tarzdan kolay kolay vazgeçemiyor. Özellikle tunik ve eşarplarda kullanılan leopar desenlerine fuşya ve siyah tonları kombin yapılabilir. Kokoş giyinmeyi seven hanımların aksesuar tercihleri eşarp tepelerinde veya boyunda ihtişamlı bir gerdanlık olabilir. Bu tarzları tek başına kullananlar ölçüyü kaçırmadan son derece şık görüneceklerdir. İki renkli kombin tercihlerinde floral ve ekose desenleri canlı ve koyu renkler ile kombinleniyor.Yaz-tesettür-özel-model

Bu tarzların içinde en çok kullanılan bir diğer model kazayağı deseni. Kazayağı deseni fuşya ile son derece şık görünüyor. Vizon rengi etek pantolonlarda en çok kullanılan renk. Bu rengin üzerine aynı renk kombin veya farklı ve canlı bir renk tarz yaratabilir. Söz kesme, nişan gibi merasimlerde bu tarzlar daha ihtişamlı şekilde hayat buluyor.

Hayatın hiç bir döneminde eskimeyen bir kombin olarak siyah ve beyaz kombinleri bu tarz merasimlerde ve özel yemekler de yine en çok kullanılan renkler arasında gösterilebilir. Özel yemeklerde kullanılan ve hatta düğün gibi törenlerde de rahatlıkla kullanılan eteği baskılı modeller son derece şık ve gösterişli bir tavır sergiliyor. Özellikle siyah kumaş üzerine uygulanan canlı renk baskılar, natürel üst ile oldukça arif duruyor. Bu tarzların altına ayakkabı kombini olarak desenlerin rengi tercih edilebilir.

Özel Tarz Tesettür Giyim Resimleri
Desenli-tesettür-modeli
Kırmızı-tesettür-modeli

Renkli-tesettür-modelleri
Renkli-tesettür-özel-model
Tesettür-desenli-model
Tesettür-kombin
Tesettür-kombini
Tesettür-model
Tesettür-modeli
Tesettür-modelleri
Tesettür-özel-modeli
Tesettür-trend-model
Trend-tesettür-
Trend-tesettür-modeli
Yaz-tesettür-özel-model

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git