Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Panço Modelleri

Panço Modelleri
19 Eylül 2013 tarihinde eklendi,

Havaların soğumasıyla birlikte, bayanların soğuk havalarda giydikleri panço modelleri de kendini göstermeye başladı. Özellikle sonbahar mevsiminde daha çok tercih edilen pançolar, kış aylarında yerini yün pançolara bırakarak kış sezonunu devam ettiriyor.

Çift renkli Pelerin Panço Modeli

Çift renkli Pelerin Panço Modeli

Panço modellerinde yeni sezonda birbirinden farklı modelleri bulmak mümkün. Özellikle online bayan giyim alışveriş sitelerinde bu günlerde çok fazla gördüğümüz panço modellerinde seçenek ve renk tercihlerinden oldukça fazla bir ürün yelpazesi bulabilirsiniz. 

Düğme Detaylı Kot Panço Modeli

Düğme Detaylı Kot Panço Modeli

Bu sene ilgi çeken panço modellerinden biri de tahminimce süet panço modelleri olacak. Renk ve tasarım seçeneklerinin çok fazla yoğun olduğu süet panço modellerini özellikle genç bayanların daha çok tercih edeceğini düşünüyorum. Spor kıyafetler üzerine ya da etek, tunik üzerine panço giyilerek soğuktan korunabildiği gibi şıklığın göstergesi olarak da değerlendirilebilir.

Düğme Detaylı Kot Panço Modeli

Düğme Detaylı Kot Panço Modeli Mavi

Sizler için seçtiğimiz panço modellerini sitemize ekleyerek alışverişinizin daha kolay hale gelmesine olanak sunuyoruz. Tesettür modelleri konusunda sürekli yeni gelişmeleri sizlere aktaran sitemizi her gün ziyaret ederek yeni sezonda şıklığınızı ve tesettürüsünüzü daha kolay şekilde muhafaza edebilirsiniz.

loading...

Etiketler:

Panço Modelleri Konusuna 3 Yorum Yapıldı
 1. gurbet diyor ki:

  online satış varmı pançolar da?

  1. admin diyor ki:

   Gurbet hanım sitemizde satış yok maalesef. Yayınlarımız tanıtım amaçlıdır. Ancak panço modellerini Sefamerve sitesinden bulabilirsiniz. Kendi ürünleridir.

 2. cigdem diyor ki:

  Iki renkli omuzlarına düğme detayli pelerin panco on line olarak nereden satın alabiliriz

Sayfa başına git