Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Payetli Abiye Elbise Modelleri

Payetli Abiye Elbise Modelleri
11 Temmuz 2013 tarihinde eklendi,

Payetli elbise ve abiye modelleri, her sene değişen moda ve tasarımlarıyla bayanların karşısına çıkar. Farklı tasarım ve modellerin yer aldığı abiye ve elbise modellerinde payet işlemeyi tercih eden bayanların sayısı oldukça fazladır. Özellikle son yıllarda moda dünyasında kendinden daha fazla söz ettirmeye başlayan payet modası, tesettür dünyasında da yerini almış durumda.

Payetli abiye ve elbise modellerinden en çok ilgi çeken ve bayanların en çok beğendikleri bazı modellerini sizin için seçerek sitemize ekledik. Kolay alışverişin adı sitemizi her gün ziyaret ederek moda dünyasındaki gelişmeleri yakından takip edebilirsiniz.

Payet işlemesi aslında sadece abiye ya da elbise modelleri üzerinde yer almıyor. Daha öncelerde mesela pantolonda da payet görmek mümkündü. Ancak ne diyelim? moda dünyasının uzman tasarımcıları payetin abiye ya da elbise modelleri üzerinde daha iyi durduğunu düşündüler diye herhalde bunu daha çok bu iki kıyafet için kullanıyorlar.

Örtülüyüm.com sitesi olarak sizler için birbirinden güzel abiye ve elbise modellerinin payetle süslenmiş halini sunuyoruz. Alışverişiniz kolay, yüzünüz gülsün istiyorsanız sitemizi her gün ziyaret ederek yeni giyim modellerini inceleyebilirsiniz. Alışverişinize renk katan sitemizi takip etmeye devam edin. 

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git