Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Pierre Cardin Eşarp 2013

Pierre Cardin Eşarp 2013
6 Mayıs 2013 tarihinde eklendi,

Eşarp modellerinde en çok tutulan markalardan biri Pierre Cardin markasıdır. Her sene farklı tasarım ve modellerle tesettürlü bayanların eşarp ihtiyaçlarını gideren Pierre cardin, 2013 yılında farklı motif ve desenlerle yine tesettür dünyasındaki yerini aldı. Pierre Cardin eşarp modelleri 2013 yılında ipek eşarp modelleri ile dikkat çekiyor. Birbirinden farklı ve canlı renklerden oluşan Pierre cardin eşarp koleksiyonu, tesettürlü bayanların eşarp ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.

Tesettürlü bayanların temel giyim ihtiyaçlarından olan eşarp, en trend modalarla değişik markalardan oluşan koleksiyonlara sahip. Pierre Cardin eşarp modellerinde de 2013 yılına has çizgiler ve dokunuşlar bulunuyor. Saten kumaş eşarp modellerinin bu sene rağbette olması Pierre cardin eşarp modellerinde de kullanılması dikkatlerden kaçmıyor.

2013 Pierre cardin eşarp modellerinde dikkat çeken ve bayanların çok seveceği eşarp modellerini sitemize ekleyerek tesettürlü bayanların beğenisine sunuyoruz. Farklı çizgi ve tasarımlardan oluşan Pierre cardin eşrap modellerini görmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git