Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Pınar Akşam’dan Bayanlara Özel Zarif Tesettür Elbise Modelleri

Pınar Akşam’dan Bayanlara Özel Zarif Tesettür Elbise Modelleri
14 Ocak 2014 tarihinde eklendi,

Bayanları anlayan en iyi kişiler yine bayandır. Hele ki kendi giyim tarzı ile sunduğu tasarımlar birbiri ile örtüşüyorsa o halde ortaya en iyi kıyafetler çıkacaktır. Kimden mi bahsediyoruz? Tesettür giyim tasarımcısı olan Pınar Akşam‘dan. Pınar Akşam kış sezonunun başlarında çıkardığı zarif tesettür elbise modellerini sunduktan sonra şimdiler ise yeni modeller tasarlayarak bayanlarımızla buluşturuyor. Bu sezonda bayanlarımıza özel zarif tesettür elbise modelleri yer alıyor. Model aynı olup farklı renklerle karşımıza çıkan bu tesettür elbise modellerini yine çok beğeneceksiniz. Çalıkuşu adını verdiği elbise modelleri dantel diğer bir adıyla güpür olarak nitelendirilen kol ve yaka kısımlarından oluşmaktadır. Renk olarak ise tek renk tercih edilmiş. İşte bu modeller:

Bu elbiselerin dışında Pınar Akşam tesettür elbise modelleri olarak vual ve blazer elbise modelleri sunmuştur. Bu elbiselerde de yine tek renkten ziyade kol ve yaka detayları kullanılmıştır. Oldukça zarif elbiselerden oluşmasının yanında kapalı bayanlar için tesettür elbise anlamında oldukça uygun modellerdir. Hatta kış mevsiminde özel gecelere katılacaksanız Pınar Akşam koleksiyonundan beğendiğiniz elbiseleri almanız mümkündür. Sefamerve’de, Modanisa’da Markamor gibi alışveriş sitelerinde bulabilirsiniz. Ayrıca kendi özel satış sitesinde de rahatça her ürünü sipariş vermeniz mümkündür.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git