Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Pınar Şems Elbise ve Etek Modelleri

Pınar Şems Elbise ve Etek Modelleri
31 Mayıs 2013 tarihinde eklendi,

Tesettür moda tasarımcılarının en iyi bilinen isimlerinden biri Pınar Şems’tir. Pınar Şems yaptığı çalışmalarla tesettür dünyasında büyük bir yere sahip olup, kaliteli ve şık tasarımlarıyla kapalı bayanların dikkatini üzerine çekmeyi başarmış bir isimdir. Pınar Şems elbise ve etek modellerinde çok farklı çizgi ve tasarımlar tesettürlü bayanları bekliyor. 

Pınar Şems elbise ve etek modellerinden daha fazla ürünü bulunan bir tasarımcıdır. Ancak bu konumuzda ünlü tesettür moda tasarımcısının elbise ve etek modellerini ele alacağız. 

Farklı stil ve tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken Pınar Şems, 2013 yılına özel elbise ve etek modellerini en ince sanatıyla işleyerek bayanların beğenisine sunuldu. Objektif bir bakış açısıyla bakıldığında da gerçekten laf söylenemeyecek derecede harika tasarımlar yaptığı ortadadır.

Pınar Şems elbise ve etek modelleri, 2013 yılının çizgileriyle tasarlanarak, tesettür dünyasındaki yerini aldı. Tasarım işlevi bakımından oldukça ileri derecede tasarımlara sahip olan Pınar Şems tasarımlarından bu sene en çok göze çarpan ve tercih edilecek modelleri sizin için sitemize ekleyerek beğeninize sunuyoruz.

Tesettür modasına dair sitemizi her gün ziyaret ederek yeni etek ve elbise modellerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Son modayı yakından takip ederek ziyaretçilerine sunan sitemizde dilediğiniz ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git