Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Puantiyeli Elbise Modelleri

Puantiyeli Elbise Modelleri
4 Ekim 2013 tarihinde eklendi,

Kurban bayramının yaklaşmasıyla birlikte tesettür giyim sektöründe de birbirinden farklı giyim modellerini bulmak kolaylaştır. Sezon açılışının bayrama denk gelmesiyle birlikte, yeni sezona ait puantiyeli elbise modellerinin bayrama özel fiyatlarından faydalanarak ucuz tesettür giyimi elde etmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Puanlı Tunik Modelleri SefaMerve

Puanlı Tunik Modelleri SefaMerve

Puantiyeli elbise modellerinde yeni sezonda birbirinden farklı model ve seçenekleri bulmak mümkün. Kapalı bayanlar için sunulan seçeneklerin çok değişken modellere sahip olması, alışverişin daha kolay halde yapılmasını da beraberinde getirmektedir. Tesettür giyim modellerinden bayanların en çok tercih ettikleri modellerden biri elbise modelleridir.

Puantiyeli Elbise Modelleri

Puantiyeli Elbise Modelleri Beyaz

Elbise modelleri günlük giyim ihtiyacında olduğu gibi özel günlerde de bayanların tercih ettikleri modeller arasında yer almaktadır. Tesettür modelleri 2013-2014 sonbahar kış sezonunun Kurban bayramına denk gelmesinin fırsatını değerlendirerek alışverişinizi ucuza tamamlayabilirsiniz. İstediğiniz modeli kolaylıkla bulabileceğiniz tesettür giyim alışveriş sitelerinden puantiyeli elbise modellerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Puantiyeli Elbise Modelleri

Puantiyeli Elbise Modelleri Lacivert

Puantileyli elbise modellerinden en çok ilgi çeken modelleri sizin için sitemize ekleyerek alışverişinizi kolaylaştırıyoruz. Tesettür giyim modellerinden dilediğinizi kolaylıkla bulabileceğiniz sitemizi her gün ziyaret ederek yeni sezon puantiyeli elbise modellerini bulabilirsiniz.

loading...

Etiketler:

Puantiyeli Elbise Modelleri Konusuna 5 Yorum Yapıldı
  1. Puantiyeli kıyafetler güzeldir,ilgi çekicidir.Giyinen bayanları kutlarım.Her evin olmazsa olmazıdır noktacıklar.Elbetteki severim. Bu arada puantiyeli elbiseler osmanlı devletinde yaygın mıydı bilen var mı?

  2. Yeni Abiyeler diyor ki:

    Yılların modası puantiyeler.Her evin olmasa olmazı.Ya kıyafet,ya nevresim,ya da masa örtüsü…Yani noktacıklarla barışığız.Saygılarımla.

  3. Dünya Modası diyor ki:

    yukarıdaki yorumları sevdim.Cesaretli bayanlar giyinirler.Ama her evde mevcuttur puantiyeler.

  4. nesibe diyor ki:

    Evet,yorumlara katılırım.Yılların modası noktalar.Çocukluğumdan beri kullanırım.Çocuklarım erkek.Nevresimlerimiz dahi puanlı.Küçük çocuk istemiyor ama iknaya çalıştım.Olmadı,beş kardeşi konuşturdum.O zaman oldu.Komşu kızı diyor bana aa yazık dövme.Olmaz dedim.Karışmasın.Ne var,noktalarda.El insaf.Sonuç aldım ama.Evimiz nokta kokuyor yani.Hoşca kalınız.

Sayfa başına git