Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Püskül Trendi Tesettür Giyimi de Etkisi Altına Alacak

Püskül Trendi Tesettür Giyimi de Etkisi Altına Alacak
21 Mayıs 2015 tarihinde eklendi,

Püskül Trendi Tesettür Giyimimi de Etkisi Altına Alacak

2015 ilkbahar-yaz sezonunda en dikkat çekici trendlerden biri püsküller. Ünlü tesettür giyim markalarının tasarlayıp ürettiği püsküllü giysiler, eşarplar sayesinde bu akımdan tesettürlü hanımlar da paylarına düşeni alma şansına sahip.

Tesettürün Vazgeçilmezi Eşarplarda Püskül

Başörtüsü ve eşarplar tesettür giyimin en önemli unsurlarından biri. Markalar birbirinden şık püsküllü eşarplar tasarlamışlar. Böylelikle tesettürlü hanımlar püskül trendini en dikkat çekici ve şık şekilde üstlerinde taşırken aynı zamanda inançlarına uygun da giyinmiş olacaklar. Bu arada sezonun diğer bir trendi olan çiçek deseninin de püsküllü eşarplarda çok kullanıldığını ekleyelim. Çiçek desenli püsküllü eşarplar ile ilkbahar-yaz aylarında yapacağınız kombinleri çok trend bir parçayla tamamlamış olacaksınız.

Püsküllü Tunikler

Tesettür giyimin şık ve konforlu parçası tuniklerin püskül modasından etkilenmemesi düşünülemezdi. Püsküllü tuniklerle neredeyse sayısız kombin yapabilirsiniz. İster pantolonlarla, ister eteklerle kombinleyebileceğiniz püsküllü tunik modellerinde sezonun trend renklerinin ağırlığı da hissediliyor. Omzu ya da ucu püsküllü modeller arasından tarzınıza en uygun olanı seçerek püsküllü tuniklerle stilinizi yansıtabilirsiniz.

Püsküllü Kaplar

Tesettür giyimde son yıllarda popülerliği gittikçe artan kaplar özellikle ilkbahar-yaz sezonlarında çok kullanılan giysiler. Pardösülere göre daha hafif kumaşlardan yapılmış olmaları hanımların sıcak havalarda dışarı çıkarken kap giymeyi tercih etmelerinin en büyük nedeni. Markalar bu yazın en önemli trendi püsküllere yer vermişler kap modellerinde. Püsküllü kaplar ile ilkbahar-yaz aylarında yapacağınız kombinleri trend bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Püskül Trendi Fotoğrafları

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git