Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Rana Moda Şal Modelleri

Rana Moda Şal Modelleri
2 Mayıs 2013 tarihinde eklendi,

Tesettür giyim modellerinde geçtiğimiz senelerden itibaren en çok moda olan ve en çok değişikliğin yapıldığı şal modelleri, her geçen sezon yeni üretim ve tasarımlarla tesettürlü kadınların ilgisini çekmeye devam ediyor. Sektöre büyük bir giriş yaparak, şal sektöründe oldukça geniş bir yelpazeye sahiplik yapan Rana moda, şal modellerinde büyük ölçüde değişiklikler getirdi.

Şal modasında, yeni görünen yüzlerden olan Rana Modanın yeni şal modellerinden en çok göze çarpan modellerinden biri, Puantiye Desenli Jakarlı Şal. Puantiye desenli şal modellerinde, çok fazla sayıda renk ve seçenekleri bir arada toplayan rana moda, tesettürlü bayanların en büyük yardımcısı oluyor. Yine bu sene trendde olan şal modellerinden biri dantelli şal  saten modeli. Trend şal modelleri arasında yer alan bu şal, senenin en çok tercih edilen modelleri arasında yer alıyor.

Şal modasında her gün geliştirilen yeni modellerle, tesettür dünyasındaki yerini kapan rana modanın yeni şal modellerinden biri olan kırmızı dantelli siyah saten şal modeli de 2013 yılının yaz aylarının yaklaşmasıyla tercih edilen modelleri arasında yer alıyor.

Rana moda şal modellerinden daha fazlasını bulabileceğiniz sitelerinde, sezonun en çok göze çarpan modellerini kolaylıkla bulup sipariş edebilirsiniz.

Rana Moda irtibat Adres:

www.ranamoda.com

Telefon :

05075002323

 

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git